Wpis z mikrobloga

@Vojtazzz: Trzymasz RVP? Zrobiłem z nim skład ale musiałem przez to uciąć jednego kolesia z chelsea i 3 napastnik wyszedł słabawo imho. Ławka przez to też słabsza.
@Vojtazzz:

Zagadka jak smok, w miejsce Kagawy może pojawić się Welbeck (dobry mecz w reprezentacji), coś się przebąkiwało o zastąpieniu Cleverleya Andersonem, a na prawej obronie widziałem już opcje ze Smallingiem (bardzo prawdopodobny), Jonesem i Fabio (nieco mniej prawdopodobne, aczkolwiek możliwe). I jeszcze co z tym Waynem ... ;)

----------------De Gea----------------

Evra-Ferdinand-Vidic-Smalling

------Carrick------Cleverley------

---Nani------Kagawa------Zaha---

------------------RVP------------------
@Ryjuss: Nie, blokuje mi całą możliwość rotacji na 3 kolejkę, a terminarz jest naprawdę trudny w 2 i 3 kolejce

Chelsea: (w sensie najprawdopodobniejsza wersja)

------------------------Cech----------------------

Ivanovic-----Cahill-------Terry---------Cole

------------Ramires-------Essien-------------

Moses-------------Oscar------------Hazard

----------------------Lukaku----------------------

Na setkę Cech, Bronek, Terry, Cole, Essien, Hazard i Lukaku, na 80% Oscar Cahill i Ramires, Moses na 60. Jak nie oni to Schurrle Lampard i Luiz

@footix: Nani nie ma kontuzji?

@mq1: Boki obrony masz na odwrót :P
Ja tylko radzę nie brać do obrony nikogo z southampton bo u nich obrona jest wzdeka dziurawa a do tego doszły jakieś urazy. W sparingach całkiem dobrze wyglądał rodriguez który kosztuje tylko 6.0m. No i lepiej się nie napalać na Lamberta bo z nim to może być różnie.