Wpis z mikrobloga

Krwiodawcowe świry, jak chce się już ubiegać o odznakę to czytałem że trzeba wziąć zaświadczenie z RCKiKu i złożyć razem z jakimś wnioskiem. Akurat za dwa tygodnie jadę po raz kolejny, będę mieć już 6.5l na liczniku i chciałbym to złożyć (gugl mówi, że można od razu na miejscu, nie trzeba do PCK jechać) - gdzie znajdę ten wniosek? Dają mi go na miejscu czy sam sobie muszę wydrukować? Nie chce mi się wysyłać pocztą jeśli i tak tam będę, jaki jest czas oczekiwania na legitymację?

#krwiodawstwo #kiciochpyta #krew #lublin #rckik
  • 6
@oreze pytanie czy PCK teraz przyjmą cokolwiek. Ale ogólnie chyba teraz żadna wnioski i papiery nie są przyjmowane. RCKiK też nie wydaje żadnych zaświadczeń czasowo więc czeka Cię poczekalnia z tymi przywilejami coś mi się wydaje. Spróbuj się dodzwonić do PCK i zapytać jak oni to widzą.
Ja jak miałem już wystarczające litry jechałem w Pz do PCK i tam tylko wypisywałem druczek i od ręki. Inni mówią że do 3 tygodni
@oreze: Wniosek wypełniałem z miłą Paniom Grażynkom bezpośrednio w PCK wręczając im zaświadczenie. Legitymacje odebrałem w mniej niż w dwa tygodnie - mieli zadzwonić, ale jakoś nie udało im się tego zrobić. Pewnego dnia przyszedłem - legitymacja „już” na mnie czekała, odznak jednak zabrakło bo czekali na dostawę ( ͡° ͜ʖ ͡°) mieli dzwonić jak już je dostaną, ale oczywiście tego nie zrobili, sam próbowałem kilkukrotnie, ale
@oreze: Jeżeli jest opcja załatwienia tego w całości tam to pewnie tak. Ja miałem PCK na trasie praca-dom więc nie poświęciłem na to zbyt wiele życia. Gdybym miał jednak jeździć do nich na drugi koniec miasta to pewnie byłbym taką współpracą sfrustrowany ( ͡° ͜ʖ ͡°)