Wpis z mikrobloga

Mirki!
Zwracam sie do was z przedziwna prosba, ale byc moze uda sie rozwiazac moj problem (choc po prawdzie nie jest to problem, a nadmiar laski).

W pewnych dziwnych i nieplanowanych okolicznosciach zostalem wlascicielem ponad 600 gier na Steam. Stalo sie tak bo od dluzszego czasu, bedac przewlekle chorym, juz mocno mi sie nudzilo. Nie siegalem do gier od... 15 lat? Wiekszosz pozycji, ktore teraz mam do dyspozycji jest mi kompletnie nieznana i chcialbym zasiegnac waszej rady - na ktore z tych gier warto zwrocic uwage w pierwszej kolejnosci? Ktore z nich wydaly sie wam szczegolnie interesujace? Dlaczego?

Mam gry takie jak CS:GO, o ktorych oczywiscie nie ma potrzeby mi przypominac, bo przeciez wiem co to jest :) Jest to niestety jedna z tych pozycji, ktore ze wzgledu na moje problemy zdrowotne, nie nada sie do przyjemnego spedzania czasu. Nie dam rady z refleksem.

Oprocz wspomnianego okresu 15+ lat bez grania, w cos tam jednak pyrknalem. Portal 2 (i 1), oraz Wiedzmin 3. To jedyne gry na jakie natknalem sie przez wiele lat, o ktorych moge powiedziec, ze mi sie podobaly. Taki jest po czesci moj problem - wiekszosc gier (jestem juz mocno po 30.) po prostu strasznie mnie nudzi.
Te gry, ktore mam teraz, sa dosc... Egzotyczny. Naprawde potrzebuje porady!

Z 600+ gier jakies 300 to indyki. Reszta - roznie. Duzo horrorow, sporo tytulow AAA, ale raczej nic nowszego niz 2017. Duzo gier z przedzialu 2011-2014. Nie ma prawie zadnych scigalek.

Bez waszej pomocy (za kazda sensowna z gory dziekuje) jestem skazany na paraliz decyzyjny, albo dodatkowe godziny spedzone przy Goat Simulator (to jest w pewien sposob fascynujaca aplikacja :).

LISTA GIER:
1) Po nazwach: https://www.dropbox.com/sh/3xjmuctb6jopd2y/AAAm2JPNS8bvaGkbQ_R_SSe4a?dl=0
2) Po okladkach: https://www.dropbox.com/sh/dc87tkzofg9zm9q/AAAw-TdM_2vjezl0zicPlvE3a?dl=0

#gry #steam
  • 3
@user-agent-switcher: Alpha Protocol, Among the Sleep, Batmany (jeżeli dasz radę obsługiwać pada), Binary Domain (10/10), Brothers (wyłącznie gamepad), Darkness II, Darksiders, DmC (wyłącznie gamepad), Skyrim, Fable, Fable III, Far Cry 3, FC 3 Blood Dragon, Lost Planet 3, Mass Effect, Rage, RE4, RE5, RE6, RE Rev 2, Saints Row 2, SR3, SR4, Tomb Raider 2013. To z twojej listy mogę polecić, bo sam ograłem i mi się podobało.
@user-agent-switcher: Przejrzałem sobie z ciekawości tę listę i widzę dużo gier wartych uwagi. Fajną grą jest Bully(sandbox w szkole). Nie wiem jaki masz stosunek do serii GTA(najbardziej polecam San Andreas i Vice City, GTA IV jest też fajna, lecz na PC jest z nią sporo problemów optymalizacyjnych). Poza tym fajne są też zaproponowane przez Mirków powyżej. Jak lubisz platformówki to Abe's Oddysee lub Exoddus, z tym że są one dość stare