Wpis z mikrobloga

  • 0
@b4rnab4 Ja już zakończę, nie ma sensu kopać się z koniem. Żyj tam dalej poza schematem, mam nadzieję że kiedyś coś w życiu osiągniesz.
  • Odpowiedz
  • 0
@b4rnab4 Prawko mam, nie wiem co to ma do rzeczy i nie wiem jakiego stada. Ale jak widać masz ciekawe procesy myślowe.
Pustostan to masz kolego w głowie, patrząc po tym w jaki sposób rozmawiasz i odnosisz się do ludzi xD
  • Odpowiedz
@kmt187: Do normictwa chyba :) Kozaczysz i myślisz ze jesteś kims a jesteś tylko pionkiem w cudzej grze :) Normika nie przegadasz wie lepiej i chojraczy :) Obserwuje takie gówna na linii kas i po galeriach i żygac mi sie chce :)
  • Odpowiedz
  • 0
@b4rnab4 No tak, Ty nie jesteś niczyim pionkiem, prawdziwy freethinker żyjący na linii kas, cokolwiek to oznacza. A, i rzygać jak coś. Idź szukać poklasku "na linii kas", bo jak widać tylko tam się nadajesz.
  • Odpowiedz
@b4rnab4: Sorry, nie każdy musi tutaj być z miasta, którego pochodzisz by wiedzieć co i jak się nazywa. Ale jeśli Ci pasuję, to pod koniec czerwca będę w Trójmieście, chętnie popiszę trochę na murkach, jeśli aż tak Ci to przeszkadza ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz