Wpis z mikrobloga

Mirki, potrzebuję porady. Czy składane zapięcie do roweru o długości 75cm jest wystarczające do wygodnego użytkowania? Zależy mi na kompaktowym rozmiarze, ale jak mam potem się wkurzać, że jest za krótkie, to zastanawiam się co zrobić. Powiedzmy że macie do wyboru 75cm ale mocniejsze, albo 90cm ale trochę słabsze. Co wybrać? #rowery #rower
  • 7
Wiem, że nie jest to najwyższy poziom zabezpieczenia i tak naprawdę sforsowanie każdego zapięcia to kwestia czasu. Zapewne masz rację, że ulock daje większe bezpieczeństwo i nie mam zamiaru tego kwestionować, ale świadomie zdecydowałem się na składane i tego się trzymam :) zastanawia mnie tylko ta długość
@mikolay: szczerze powiem, że ten film mnie zmartwił, bo gość otwiera to bez jakiś większych narzędzi i gdyby o tym nie opowiadał to jest kilka sekund.A jeśli zostawiasz gdzieś na dłużej to nic nie daje bezpieczeństwa (przy dzisiejszych możliwościach szlifierka aku czy nożyce)
@tom86tbg: bezpieczenstwo ci daje bo do tego trzeba specjalistycznych narzedzi ale nie szlifierki wiec srednio sie nadaje, rachunek prawdopodobnienstwa ze akurat sie ktos taki trafi jest maly no bo wiekszosc to tnie linki nozycami ale ktos kto widuje taki rower na klatce moze sie przygotowac.