Wpis z mikrobloga

Widzę, że wiele osób również ma problem z odzyskaniem pieniędzy od Ryanair. Udało mi się dobić w ich czacie do jakiegoś człowieka i dzielę się z wami radosną nowiną, jaką udało mi się uzyskać - Ryanair wprowadził restrykcje dotyczące zwrotu pieniędzy i nie będzie ich zwracał do czasu zakończenia kryzysu COVID-19.
Załączam screen z rozmowy. Pozdro

#ryanair #lotnictwo
Bibub - Widzę, że wiele osób również ma problem z odzyskaniem pieniędzy od Ryanair. U...

źródło: comment_158755213678SOHpkp9mmq1ikNGkQq2H.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • 0
@Bibub Też dostałem taką odpowiedź. Na pytanie o podstawę prawną dopuszczająca zwrot środków za odwołany lot po zakończeniu epidemii, odpowiedzieli "regulamin wewnętrzny" xD
  • Odpowiedz
@Bibub @rapgod95 @raffar Ja 2 dni temu dostałem informację, że w nawiązaniu do mojego wniosku o zwrot pieniędzy oferują mi Voucher w wysokości ceny lotu. Uwaga! Voucher ważny 1 rok. Jak dla mnie to mogą sobie wsadzić ten voucher w 4 litery bo wątpię, że za rok epidemia będzie na tyle zwalczona, że pozwoli na bezproblemowe podróżowanie po europie. Przypuszczam, że z takiego założenia wychodzi też Ryanair. Uwaga x2
  • Odpowiedz
  • 0
@lgc89: Również dostałem voucher i również nie przekierowywało mnie do żadnego formularza, dlatego napisałem na czacie.

@rapgod95: @rapgod95: Tak, również dostałem informację, że trzeba czekać, ale gdybym nie zapytał, to nie dowiedziałbym się, ze czekać trzeba do końca zakończenia kryzysu koronawirusa. Ja złożyłem wniosek o chargeback do mojego banku, może przejdzie
  • Odpowiedz
  • 0
@Handmadedka: Czat online. Ale efekt będzie taki (o ile w ogóle uda Ci się dobić tam do jakiegoś człowieka), że zaznaczą Cię gdzieś jako osobę chcącą pieniądze a nie voucher. A najwcześniej te pieniądze zobaczysz (o ile w ogóle), jak skończy się korona kryzys
  • Odpowiedz