Wpis z mikrobloga

Bylem dzisiaj na Orlenie (W-wa). Bez problemu mozna kupic plyn do odkazania zarowno 5l jak i 1l. Wg sprzedawcy od tygodnia juz nie ma problemu. Widac rynek juz sie nasycil - nawet w 2mln W-wie. Ale gruby dzban nadal bedzie twierdzil, ze plyn jest mistyczny (=mityczny). W jednym mial tylko racje - smierdzi, i to bardzo, ale za 15zl nie ma co narzekac, bo w pobliskim Auchan mieli caly wybor plynow antybakteryjnych (czyli bez alkoholu!), 0.75l po prawie 30zl.
#mocnyvlog
  • 11
@Deska_o0: Nie wnosze po mojej wizycie tylko pytalem sprzedawcy, ktory twierdzil, ze od tygodnia sa juz normalnie na polce. A Orlen nie na zadupiu tylko przy wylotowce (Al.Krakowska) i przy centrum handlowym, czyli dosc czesto uczeszczany. Poprzednio bylem tam 2x i plynu (juz) nie bylo.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@keton123: a ja dzisiaj na Radzymińskiej byłem tylko po hot doga, a na drzwiach wielka kartka, że płynu brak i jeszcze to samo babka przy kasie mi mówi na dzień dobry, bo myślała że po płyn przyszedłem.
@Templar: Moze w Twojej czesci W-wy mieszka wiecej Januszy biznesu :) Albo mniej dostali na sklep. Poki co sasiad kupil w Orlenie przy Modo. I to teraz po 15. Tak wiec w tych 2 Orlenach plyny sa dostepne.