Wpis z mikrobloga

Rowerowe Mirki, kupiłem sobie jakiś czas temu taką lampkę
Niestety coś się popsuło i nie jestem w stanie jej naładować, czas na zmianę. Kupiłem stacjonarnie za 90 zł.
Co polecacie o podobnej mocy (ta niby ma 320lm maksymalnie)?
Fajnie jakby miała ze trzy tryby pracy(miganie i dwa stopnie mocy chociaż).
Dobrze byłoby gdyby na maksymalnym trybie wytrzymała ze dwie godziny, na jeżdżenie z powerbankiem nie mam ochoty.

#rower
t-tk - Rowerowe Mirki, kupiłem sobie jakiś czas temu taką lampkę 
Niestety coś się p...

źródło: comment_1587489868uFWZikTnpqXn6iKeMXZUTU.jpg

Pobierz
  • 18
@brachistochrona: ok, to sprzedałeś mi lapmkę ;)
Wygląda na to, że spełnia wszystkie moje wymagania, a czas pracy nawet z nawiązką. Dzięki.

@Domino844: ale bateria z tego co widzę słabiutka :/ Czasami jeżdżę pół dnia błyskając, a wieczorem jeszcze trzeba wrócić, poza tym ten aero f iii wygląda fajniej ;)
@Domino844: możesz Mireczku jakieś zdjęcie podesłać z nocy jak to świeci po chodniku? Nigdzie niestety nie mogę testów znaleźć :/
@t-tk: a ten aero f III sprawdzałeś już pod tym kątem?
@brachistochrona: @modzelem - Dzięki za polecenie lampki, jak na moje potrzeby jest ok. Pojeździłem dzisiaj dwie godziny i spokojnie dała radę na pełnej mocy. Niby ma wytrzymać 3.5 godziny na 100% i 7 godzin na połowie mocy, jak to będzie prawdą to niczego więcej mi do szczęścia nie potrzeba.
Na 50% mocy w zupełności wystarczy do jazdy po mieście, 100% w zasadzie przyda się w zupełnych ciemnościach.
Sprawdziłem - można świecić
t-tk - @brachistochrona: @modzelem - Dzięki za polecenie lampki, jak na moje potrzeby...

źródło: comment_1587845814ny8iyLdzXWiz7MSXYUz5Tg.jpg

Pobierz
@t-tk: super, dzięki za porównanie. Też kupię. W zasadzie możliwość ładowania w trakcie świecenia wyjaśnia temat bo na dłuższą trasę i tak power bank się zabiera.