Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Szafek7: opowiedz, mój dopiero w doręczeniu, pewnie znowu #!$%@? wsadzą do paczkomatu o 22 i będą przysyłać smutne smsy typu odbierz szybko bo ludzie czekają na slota chlip chlip (°°
  • Odpowiedz
@Rinter: @krzysiek34011: Dzisiaj mój przyszedł (ten sam model) i serio daje radę z tym jeździć, po pierwszej jeździe (30 km) jedynym minusem jest jego długość, za dużo materiału zostaje na szyi. W ryjec w ogóle nie grzeje a brody nie gryzie. W masce nie dałem rady dojechać nawet do sklepu
  • Odpowiedz
@Szafek7
@krzysiek34011
@Piottix
@Erus
@mozgogrdyczka

Wczoraj zrobiłem w nim 40km i jest całkiem ok. Nie spadło mi tempo, czuć, że coś się ma na ryju ale nie łapie wilgoci jakoś szalenie. Coolnet działa, i w cześć twarzy zasłonięta buffem jest chłodniej, niż w odsłonięta. Tam, gdzie buffa trochę więcej jest, faktycznie jest trochę cieplej, ale nie gorąco. Nie zsuwa się z twarzy.

Myślę, że spokojnie sobie walnę w nim setkę w sobotę.
  • Odpowiedz
@MusztardowyTygrys: @kawaczekoladowa: w zimę razem z m.in. dętkami kupiłem komin Foogwear, bo podobno made in Poland. O ile jeździłem bez to teraz kilka jazd w nim mam i jest mega spoko. Na allegro za niecałe 30zł kupiłem. Chyba zamówię jeszcze 2 na zmianę, ale chciałbym wiedzieć czym się różni Buff. Materiał ten sam i widzę że to jednak jeden #!$%@?. Na wypoku też mówią że większość innych jest z tego
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@waters: otóż tak, biegałam w nim ze 3-4 razy, jest okej, przewiewny i w ogóle, nawet jak zawinęłam się wczoraj i wyglądałam jak typowa muzułmanka było okej z dwoma warstwami na paszczy. Mam wrażenie, że mniej mokry był po fakcie od zwykłego, i na pewno duuuużo lepiej się w nim biegało niż w maseczce od attiq.

Tylko cienki jest naprawdę i trzeba dobrze naciągnąć żeby się nie przyklejał do ust/nosa jak
  • Odpowiedz