Wpis z mikrobloga

#komputery #laptopy #xkom #informatyka

Hej, mam zamiar kupić lapka. Macie coś ciekawego co wam się sprawdza i polecacie?

Wymagania
Co: lekki laptop, tak żeby w razie potrzeby łatwo się z nim przemieszczać po mieście
W jakim celu: głównie do przeglądania internetu, oglądania yt, pisania w Wordzie, dzwonienia na Skype i czasem do pogrania w jakieś Hirołsy
Na czym najbardziej mi zależy: na bardzo dobrym ekranie
Budżet: jak najmniej ;) 4k to absolutne ostateczne maximum, ale dobrze by było zmieścić się w 3k
Dodatkowe informacje: będę go używać po kilkanaście godzin dziennie

Z góry dzięki! ;)
  • 12
  • Odpowiedz
@pregunta:

Budżet: jak najmniej ;) 4k to absolutne ostateczne maximum, ale dobrze by było zmieścić się w 3k


To poczekaj, aż ceny spadną. Dzisiaj dystrybutorzy windują ceny.
  • Odpowiedz
@brevokz01: @Vasek: Dell Latitude 7480 jak trafisz na słabą serię to: padnie Ci zlacze ladowania/plyta glowna/baterie to gowno :D Masa egzemplarzy, która wyszła z tego modelu w pewnym okresie to porażka.
  • Odpowiedz
@galeczek: Dlatego ja jak zawsze szukam używki to patrzę na Elitebooki z gwarancją, bo HP nie pyta o dowód zakupu tylko po numerze seryjnym wszystko załatwiają. Della miałem 7440 i był bardzo fajny, więc myślałem, że następcy będą bardziej dopracowani ;)
  • Odpowiedz
@brevokz01: tzn 7480 jest naprawdę ok, ale w pracy co jakiś czas wymieniami laptopy na setki i tylu problemów co z Dellem 7480 nie było nigdy, w tym masa wad produkcyjnych jak choćby właśnie problemy ze złączem zasilania. A co do serwisu to zależy też na kogo się trafi na telefonie, bo są ludzie, co jadą formułkę punkt po punkcie bez bladego pojęcia o sprzęcie, a trafisz na ogarniętego gościa i
  • Odpowiedz
@pregunta: Jak nie chcesz typowego ultrabooka albo biznesówki to polecam Pavilion Gaming :) Mimo, że ma lekko kiczowaty wygląd to jest na prawdę w porządku (jest wersja z biały podświetleniem, więc nie trąci tak tym gamingiem), ale za to masz tam pełnoprawne i5 9300h i gtx1650, procesor można skręcić tak, że wentylatory będą chodzić tylko na pierwszym biegu - do hereos'ów w sam raz :) Ewentualnie wersja z ryzenem z bardzo
  • Odpowiedz
Jack przesadza że miesiąc..ale fakt mogą go nie mieć..i wtedy dostaniesz informacje kiedy będzie planowana dostawa i możliwośc anulowania zamówienia. Przed zakupem warto spytać się na infolini (email,FB,wykop - odpisują po kilku godzinach)
  • Odpowiedz