Wpis z mikrobloga

  • 319
@Mateuszek101 bardzo dobre posunięcie, kapitał trzeba przecież mieć, a skoro nie byłeś w stanie odłożyć żeby mieć co zainwestować to pożyczki są bardzo rozsądnym rozwiązaniem.
  • Odpowiedz
@Mateuszek101: mysle, że musisz się w #!$%@? nudzić by zakładać konto i baitować. Po co robić syf na tagu.
Do innych baranów - jeśli nie macie funduszy a o giełdzie czytaliście tylko na wykopie to jest 100% szansy, że #!$%@? te pieniądze. Jak chcecie je tak #!$%@?ć, to dajcie je mi, zagram u bukmachera, będzie większa szansa na wygraną niż jak wejdziecie na giełdę.
  • Odpowiedz
@I_Will_Never_Forget: Ale jak mam pewniaczka, to dlaczego nie? Zyski mogą być duże a mi brakuje kapitału. Tu nie chodzi o wielkie kwoty, ledwie kilkanaście tysi. A jak okaże się, że się myliłem to sprzedam ze stratą. To co się uratuje zostawię na spłatę a resztę spłacę z pensji.
  • Odpowiedz
Serio mam taką rozkminę xD Wiem, że to w #!$%@? głupie, każdy odradza, zawsze w takich sytuacjach wydaje się, że ma się pewniaka, a potem bywa różnie. Postanowiłem zapytać ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Mateuszek101: ryzykować można, ale moim zdaniem tyko kwotą którą łatwo spłacisz, a nie liczysz na scenariusz: akcje w górę, sprzedam, spłacę i mi zostanie. Przykład scenariusza w jakim to można zastosować: w banku promka na kredyt, akcje które chcę kupić tanie jak nigdy a wypłata za dwa tygodnie. Pożyczam, kupuję, za dwa tygodnie spłacam z wypłaty i kosztuje mnie to 100zł. Scenariusz bezpieczny niezależnie od wyników akcji, bo spłata bazuje na
  • Odpowiedz
Serio mam taką rozkminę xD


@Mateuszek101: Wbij sobie raz na zawsze do głowy - w takie zabawy wsadza się jedynie jakiś procent tego co masz. A nie, że wsadza się wszystko co pożyczysz ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°).

Ale jak mam pewniaczka, to dlaczego nie?


A potem; ale jak to, ale dlaczego, o
  • Odpowiedz