Wpis z mikrobloga

@feliks-dzierzynski: większość rodziców się martwi i chciałoby żeby tak wyglądało życie ich pociech

idź do szkoły, ucz się i za dużo nie kombinuj


ale to ty masz 19lat(?). Nie mówię, żebyś rzucił szkołę, rodzinę tylko zaczął przekonywać żeby sobie trochę odpuścili i pozwolili Ci na więcej. Trzymanie dzieci na smyczy nie jest dobre, bo jak się uwolnią to im #!$%@? ;s

@feliks-dzierzynski: @Fheat: To może ja się wypowiem, pomimo tego, że byłem przez Was wielokrotnie obrażany. Jesteśmy chyba mniej więcej tego samego wieku? Rocznik 93? Nie wiem jeszcze czy studujecie.

W wakacje znalazłem bardzo dobrze płatną pracę( obecnie zarabiam mniej więcej tak jak moi znajomi w Anglii), jest ciężko, bo praca w 80% fizyczna, ale przynajmniej zarobiłem szybko na wyjazd do Chorwacji. Niedługo przed tym poszedłem do dziekanatu z podaniem o
@Sudokuu: ja to z Ciebie taką BK toczyłem, że każdy mi fejmu zazdrościł -,-

Urodziłem się w 94, czekam od października zaczynam studia. Teraz pracuję dorywczo. Mam swoje oszczędności, rodzice nie za bardzo wpieprzają się w moje życie.

Gdzie pracujesz?
@Sudokuu: Jeszcze szkoła średnia, na studia w takim trybie nie mam szans-bezrobocie w regionie jest jednym z najwyższych w kraju kto może to ucieka Rodzice mówią że studia(tzn utrzymanie i mieszkanie z nimi) mi sponsorują ale ja tego nie chcę. Po skończeniu mojego technikum wyjadę do zjednoczonego królestwa brytyjskiego i tam albo się osiedlę na stałe albo zarobie sobie na studia i wrócę.