Wpis z mikrobloga

@Baylon: na getchange i z getchange kartą od nich w bankomacie lub na revoluta podpinasz
zakładam że nie masz tam konta i karty od nich więc ostatnia droga to coinbase pro sprzedaż eth i wypłata na jutro rano na revoluta
kartę z wirexa sobie zamów to będzie zawsze szybko i w miarę nie drogo
mogę kupić te eta a za kilka minut wyśle ci pieniądze na revolut, jeśli nie masz revoluta
@Ben-Jammin: A próbowałeś przez przeglądarkę? Ja to robiłem przez chroma na androdzie i się udało, logujesz się, później tylko dajesz dostęp do kamery przez chrome i weryfikujesz, działa bez problemu.
@tomosano: zrobiłem tak i przeszło ale to jest taka podstawowa weryfikacja żeby mieć dostęp do wszystkich funkcji trzeba zrobić pełna przez aplikacja, właściwie to są dwie do wyboru id coś tam i jakąś druga jak wybieram ta pierwsza to otwiera się kolejna strona z informacją że link jest niekatywny jak wybieram ten druga opcje to przenosi mnie do sklepu play ściągam aplikacje i jest w niej ten błąd co pisałem, może
@Ben-Jammin: Podstawowa weryfikacja w pełni wystarczy, w pełnej masz tylko kilka dodatkowych opcji na kontrakty i oszczędności. Do pełnej wymagana jest rozmowa online z konsultantem, to też możesz zrobić przez przeglądarkę.