Wpis z mikrobloga

W dzisiejszym Raporcie Mniejszości skupię się na tym, aby opisać, jak wygląda rozgrywka dostępnej w ramach early access wersji beta Mount and Blade II: Bannerlord. Czy gra doczekała się usprawnień? Czy rzeczywiście warto było tak długo czekać i czy daje tyle samo radochy co poprzedniczka? Wybrałem się po raz kolejny do Calradii, aby to dla Was sprawdzić i rzetelnie opowiedzieć w audycji. Oprócz tego zajmiemy się nowym singlem zespołu Myly Ludzie, którego zdecydowanie warto posłuchać, więc oprawa muzyczna powinna zadowolić sympatyków dobrego grania hard/heavy.

Raportu Mniejszości możecie posłuchać na dwa sposoby. Pierwszym jest odpalenie playera radia (w linku poniżej), a drugim słuchanie jako podcastu pod TYM adresem. Z powodu problemów technicznych chwilowo podcastu nie ma na Spotify, ale w najbliższych dniach zarówno ten, jak i poprzedni odcinek którego tam brakuje, wjadą z pełną mocą. Mam nadzieję, że chwilową przerwę w dostawie mi wybaczycie ;)

Jak co tydzień, zapraszam po 19!

Garść niezbędnych linków:

Raport Mniejszości na Spotify: KLIK!
Link do internetowego playera: KLIK!
Fanpage na FB: KLIK!
Archiwum na stronie internetowej, gdzie możecie zapoznać się z poprzednimi odcinkami: KLIK!
Pierwszy wpis, w którym wyjaśniam co, jak i dlaczego: KLIK!

#audycjaraportmniejszosci #mountandblade #gry #muzyka #kultura #podcast #spotify
PussyDestroyer1995 - W dzisiejszym Raporcie Mniejszości skupię się na tym, aby opisać...

źródło: comment_1587368876O5OajaXSCTFnpJnlTb0lgS.jpg

Pobierz