Wpis z mikrobloga

Hej tu amatorNaGieldzie - około dwa lata temu postanowiłem przelać niewielką część swoich oszczędności na rachunek maklerski - była to kwota 500zł - i rozpocząłem swoją pierwszą przygodę z giełdą. Niestety przygoda ta była krótka i zakończyła się porażką.

W kwietniu 2019 postanowiłem wrócić i co miesiąc za część swoich oszczędności kupować akcje w ramach inwestowania długoterminowego. Dodatkowo w grudniu 2019 zdecydowałem się założyć bloga aby móc dokumentować swoje poczynania i spróbować poszerzyć swoją wiedzę oraz by za jakiś czas móc spojrzeć wstecz na błędy jakie popełniłem - a jest ich na prawdę sporo.

Dlatego jeśli ktoś jest zainteresowany i ciekawy jak osoba bez wiedzy i doświadczenia radzi sobie na rynku, jakie błędy popełnia oraz czy w dłuższym okresie zyska czy straci - to zapraszam na swojego bloga.

Ostani wpis dotyczył podsumowania mojego portfela na koniec marca 2020. Po prawie roku od powrotu mój "wynik" to -32% o czym więcej możecie przeczytać w tym poście: http://amatornagieldzie.pl/2020/04/10/10-podsumowanie-marca-rollercoaster/

Pod tagiem #amatornagieldzie będę wrzucał kolejne podsumowania - więc jeśli ktoś jest chętny zapraszam do obserwowania.
Jak wiadomo na Wykopie masa ekspertów ( ͡° ͜ʖ ͡°) więc liczę na cenne uwagi i komentarze na temat zarówno moich działań jak i waszych przemyśleń i posunięć inwestorskich.

#gpw