Wpis z mikrobloga

Trochę zaniedbałam trzykrotki chociaż powoli już można je focić bo do lata bliżej niż dalej. A jak nie zrobię im zdjęć i nie wrzucę sobie pod tag, tak nie mam potem porównania. Nic czego już nie mam ostatnio nie kupiłam, ot takie czasy. Dwie smużynowe czupryny. W tym zwykła:
12. Callisia
#komelinowce #trzykrotka #rosliny #ogrodnictwo
magnes125 - Trochę zaniedbałam trzykrotki chociaż powoli już można je focić bo do lat...

źródło: comment_1587307346F47kpBMBKTMVxPpGWo7FXi.jpg

Pobierz
  • 27
@pampkijampki: Bardzo dobrze wygląda ta tricolor! Możesz ucinać zielone części, żeby nie dochodziło do regresu, ale też nie do przesady jak niektórzy radzą bo też takiej całkowicie roślinie rośnie się dużo ciężej bo fotosynteza nie przebiega tak sprawnie.

A zebrinę tnij. I za chwilę jak zrobi się uber słonecznie, to będzie gęsta i nie będzie się tak wyciągać. A w międzyczasie dosadzaj nowe do doniczki. To rośnie jak chwast. Suche liście
magnes125 - @pampkijampki: Bardzo dobrze wygląda ta tricolor! Możesz ucinać zielone c...

źródło: comment_1587312834KBELU0inGke2kHDIjOSqNK.jpg

Pobierz
@magnes125: zawsze możesz tam jakiegoś bluszczu poustawiać :) mi ładnie w głębi pokoju też maranty i calatee rosną :) większość okien w mieszkaniu mam południowych, więc parapety mam relatywnie puste, bo światło straszliwe, a za kaktusami nie przepadam.