Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 18
@Medyc: po prostu niesamowite jest to ilu zawistnych ludzi tu jest. Nie ma nic zlego w tym że dodałam to zdjęcie, natomiast normalni ludzie jak zobaczą zdjęcie które im się nie podoba, wpis który się nie podoba, omijają je i przeglądają portal dalej, nie tracą czasu na komentowanie i plucie jadem na coś co nie ma dla nich sensu lub jest brzydkie.
  • Odpowiedz
@Medyc: po prostu niesamowite jest to ilu zawistnych ludzi tu jest. Nie ma nic zlego w tym że dodałam to zdjęcie, natomiast normalni ludzie jak zobaczą zdjęcie które im się nie podoba, wpis który się nie podoba, omijają je i przeglądają portal dalej, nie tracą czasu na komentowanie i plucie jadem na coś co nie ma dla nich sensu lub jest brzydkie.


@MalaMi_20: Ale tu jest bardzo dużo
  • Odpowiedz
po prostu niesamowite jest to ilu zawistnych ludzi tu jest. Nie ma nic zlego w tym że dodałam to zdjęcie, natomiast normalni ludzie jak zobaczą zdjęcie które im się nie podoba, wpis który się nie podoba, omijają je i przeglądają portal dalej, nie tracą czasu na komentowanie i plucie jadem na coś co nie ma dla nich sensu lub jest brzydkie.

@MalaMi_20: Tak łatwo pisać o zawiści, kiedy żerujesz na
  • Odpowiedz
  • 2
@MalaMi_20 wyrzucasz mega atencyj e zdjęcie nóg i stóp (gdzie wielu wykopków ma ten fetysz)
A reszta normalnych nie lubi atencjuszy, i Dziwisz się z krytyki?

Może faktycznie było lepiej wstawic na ig a nie tu...
  • Odpowiedz