Wpis z mikrobloga

@Precypitat: wtf

Poseł Przemysław Gosiewski z PIS brał udział w kieleckiej konwencji – “Mury” to wielki utwór “Solidarności”. My jesteśmy ugrupowaniem z solidarnościową przeszłością i uważam, że prezentowanie go podczas naszej konwencji nie jest nadużyciem. Gdyby to się stało na konwencji SLD, to byłoby nadużycie. Twórczość wielkich twórców podlega przeróbkom i ja nie widzę nic w tym złego – mówi Gosiewski.

Twórczość wielkich twórców można przerabiać, pod warunkiem, że robimy to
  • Odpowiedz
@czokobons: szkoda tylko ze na ma na to zadnych dowodow. Sa tylko slowa ex zony, ktora o wszystkim miala opowiedziec juz po smierci Kaczmarskiego, gdy ten nie mial jak sie obronic :)

No i jeszcze jest jeo corka, ktora go nienawidzi ale probuje albo probowala robic kariere na jego tworczosci (spiewajac wersje jego piosenek w stylu rege).

A gdy juz udzielila wywiadu na ten temat, to opowiedziala ze ojciec jej kiedys
  • Odpowiedz
@czokobons: w sprawie nie zapadl zaden wyrok (w ogole nie bylo sprawy), nie widzialem zadnych papierow typu obdukcja po pobiciu/uderzeniu, w sprawie nie wypowiedzial sie zaden swiadek. Mamy wiec slowa bylej zony i jej dziecka. Slowa ktore padly jak Kaczmarski juz nie zyl.

Wiec ciezko mi w ogole wskazac kto tutaj jest wiktim
  • Odpowiedz
@Rabke: ta. Mowi ze rozwod byl z winy ojca ze wzgledu na przemoc fizyczna. Gdzie papiery na to? Mowi ze musialy sie ukrywac z matka w jakims domu socjalnym, gdzie papiery ze rzeczywoscie tam byly i ze musialy sie ukrywac? Mowi ze ojciec jej grozil przez smsy, gdzie te smsy? Przeciez to wszystko idzie latwo sprawdzic. Jeden papier i po sprawie. A od 16 lat sa tylko slowa.

Mi Jan Pawel
  • Odpowiedz
@Rabke: na pewno sady trzymaja. Co to za problem wybrac akta sprawy jak sie jest strona w postepowaniu?

Kaczmarskiego jeszcze przed smiercia atakowano ze wszystkich stron za jego mocno lewizujace poglady. Gdyby byl damskim bokserem na pewno by to wyciagnieto :) Juz nie mowiac o tym ze do 89 byl ubecji jeszcze bardziej nie na reke
  • Odpowiedz
@WiktorekS: po pierwsze to co ty #!$%@?, kiedy niby pacia śpiewała piosenki rege?
po drugie, z tego co wiem, ewa volny nie udzielała żadnych wywiadów. jeśli jakieś są, to proszę o linka.
a po trzecie to wydajesz się być strasznym ignorantem wypowiadając się tak lekceważąco o poważnych chorobach jakimi są depresja i zaburzenia odżywiania.

ale ogólnie to masz rację z tym, że patrycja próbowała wybić się na sławie ojca, sama to
  • Odpowiedz
@Rabke: przeciez to corka z pierwszego malzenstwa Kaczmarskiego. Kaczmarski nie utrzymywal z nia kontaktu prawie wcale.
@dlaczegotorobie: wytarczy wpisc Kaczmarski corka i masz pelno wywiadow. Przeciez ona nawet chwile uzywala jego nazwiska zeby sie na nim wybic ale sie nie udalo. Byla tez w roxmowach w toku
  • Odpowiedz