Wpis z mikrobloga

Przeczytałem w internecie wiele negatywnych opinii o wypożyczalni Panek, podobno wmawiają szkody, które już były dla osób, które je wypożyczają i naciągają na spore koszta. Ktoś jest w stanie to wyjaśnić?
#carsharing
  • 7
@Okarashi: no właśnie dzisiaj skorzystałem z ich wypożyczalni, auto sprawdziłem, były poszczególne uszkodzenia, pokroju rys, które były uwzględnione w reporcie. Zdjęć nie robiłem bo nie pomyślałem o tym, a przeczytałem sporo opinii, gdzie praktycznie większość jest negatywna, w pozytywne odziwo dodane są jednego dnia.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@MichalBos: nie wiem gdzie słyszałeś o tym jestem ciekaw tych opinii bo ja np jeżdżę regularnie pankiem od dłuższego czasu i nie miałem nigdy problemów. Po prostu oglądam auto dookoła jak w usterkach nie widzę tej ktora zauważyłem to dopisuje i tyle nigdy nie miałem żadnych nieprzyjemności jeśli chodzi o Panka, ba jeździłem fiatem 125p, 126p i też wszystko spoko w dużym fiacie nie chciały się drzwi zablokować to zadzwoniłem pogadałem
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@MichalBos: no z tego co widzę to wszystkie te opinie są z wynajmu stacjonarnego na lotniskach i tak dalej może to z tymi punktami jest jakiś problem. Ja mam doświadczenia z wynajmem autek na mieście przez aplikację i tam zawsze wszystko jest gicior. Wydaje mi się że być może to jakaś nieuczciwa praktyka ludzi w punktach wynajmu aut choć ciężko mi powiedziec bo w ten sposób nie wynajmowalem aut od Panka