Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki, jak często w związku uprawiacie seks?
Od długiego czasu ciągnie się u mnie problem małej ilości zbliżeń, w pierwszym roku związku było bardzo dobrze, a od dwóch lat z miesiąca na miesiąc jest coraz gorzej, od jakiś 4 - 6 miesięcy seks jest 2 razy na miesiąc. Partner mówi że to dlatego że ma niestabilną sytuację i ciągłe stresy (od 2 lat), nie odpowiada mu seks w gumce (jak brałam tabletki to miałam duże wahania nastrojów), a tak w ogóle to co ja sobie myślę, ze inne pary się często kochają? Według niego jesteśmy już trochę w związku i tak to właśnie wygląda na tym etapie... Tylko, że mi to nie odpowiada, próbuję z nim rozmawiać ale kończy się tak, że to ja na niego naciskam.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
  • 13
PonadgabarytowyBrowar: Problem jest taki, że my możemy Ci tylko powróżyć z syfów. Ewentualnie, ktoś miał taki problem i przedstawi swoją historię. Ale nikt nie ma szklanej kuli. Przecież to może być wszystko; zaczynając od jakichś wewnętrznych jego problemów, może coś między Wami już nie gra, a może chłop ma na boku kogoś? Nikt z nas nie wie. A może, po prostu jest typem z niskim libido, może ma coś z hormonami,
ZakochanyRozowypasea: U nas też na początku było dużo seksu i chęci, ale z czasem zgasło. Tak po prostu, samo z siebie. Więc, ja uważam, że to normalne, że czasem nie ma się ochoty. U nas tak średnio jest 3/4 razy w miesiącu, przy czym większość inicuję ja - różowy.

Zaakceptował: Precypitat