Wpis z mikrobloga

@Drzegorz: oba systemy są #!$%@? pomysłem, bo są nie wspierane. Tak jak kolega wyżej napisał, wrzuć dowolny SSD i zdziw się jak dobrze będzie działał win10. Albo wrzuć SSD i jakiegoś linuxa ¯\_(ツ)_/¯.
@Dorrek: No nie wiemy ale sądząc po tym, że chce tam xp'ka wrzucić to może być naprawdę stary grat. Sugerowanie, że SSD magicznie rozwiązuje wszystkie problemy przedpotopowych pc'ów to kłamstwo.
@Dorrek: no z tym "spokojnie" to bym nie przesadzał. Tak wymagania systemów stoją w miejscu przynajmniej jakoś od 10 lat ale z drugiej strony win10 robi o wiele więcej operacji w tle. Ma też o wiele więcej syfu.
@Dorrek: @Kryspin013: panowie panowie spokojnie. Wrzuciłem siódemkę i ssd, komp to laptop lenovo IBM ThinkPad t60 procek dwurdzeniowy 2GHz, 3gb ramu.
Chce go używać do dekodowania radiowych transmisji RTTY, FAX i SSTV. Ogólnie ma służyć bardziej jako narzędzie do hobby niż jako współczesny komp do używania internetów. Czasem może na nim obejrzę jakiś film.
Do tej pory używałem PC ale najlepszy odbiór jest na zewnątrz a nie będę wyciągał gratów