Wpis z mikrobloga

@JohnnyAK11: Spróbuję się podjąć xD Laska wbiła na grupę na fb i wyzywała wszystkich, jakiś typek jej odpowiedział i ponoć przerobione zdjęcia zaczął wrzucać (widziałem jakieś nawet tutaj), ustawili się ponoć na solo, chłopak nie wierzył do końca że przyjedzie bo 300km, ale przyjechała z dwoma typami czeczenami + za kamerzystkę robiła i stream. Typek dostał wpierdziel + ukradli mu telefon, uciekł niby do przechodniów, a oni wezwali psy, na
  • Odpowiedz
@FeliC: A to już nie mam pojęcia, ona wspominała coś że niby ją zapraszał dzień przed że czeka na luzie z koleżkami, a admin tamtej grupy pisał że chłopak nie spodziewał się że ona przyjedzie, więc nie zdziwiłbym się ( ͡° ͜ʖ ͡°) Z kolei gdzie indziej był chyba jakiś screen, coś w stylu ze "czeczeni są wszędzie i każdego znajdą" XD
  • Odpowiedz
  • 0
@noswtg nie wiem czy kojarzysz afere #kuracyja ale pewnie kojarzysz, obczailem profil tego ziomka co dostal w------l na fejsie i dodal zdjecie kuracyjki karma wraca( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@FeliC: Taa kojarze, powiem Ci szczerze, jeśli to prawda że przerabiał jej foty na foty jakiejś nagiej laski i publikował to na fb, że się niby k**wi+zgrywał się że nie przyjedzie to się nawet nie dziwię, tylko mogli to załatwić kameralnie jakoś i bez kamer XD O ile to oczywiście prawda. Kur*a do obydwu stron - trochę instynktu samozachowawczego xD
  • Odpowiedz
  • 0
@noswtg no wlasnie, jak faktycznie o-----l z tymi fotkami to w------l mu sie nalezal, bo ludzie myślą ze ich broni bariera internetu i wszystko mogą
Ale z drugiej strony myśle ze by nie wychodzil z domu jezeli faktycznie przerobilby jakies fotki obsralby zbroje, a tak to myslal ze nic mu nie grozi i pogada tylko
Na przesłuchaniu wszystko powie, jak faktycznie fotki przerabial to tez poniesie konsekwencje

A ta laska to
  • Odpowiedz
@FeliC: Admin tamtej grupy pisał że ona ponoć napisała czy tam dzwoniła do niego że już jest, ale on nie wierzył, a wyszedł z domu na jakieś zakupy xD Kij wie, ja tam widziałem jakieś jej foty w bieliźnie nawet tutaj z dopiskami własnie że się k**wi, ile ktoś da za lodzika itd ale czy to nie fake no to już nie wiem. No że tępa to prawda, ale nawet
  • Odpowiedz
  • 0
@noswtg ciekawe trzeba poczekac na przypływ informacji
No masz rację, wypusci dissa na Krystianka i bedzie robic hajs na stulejach a w innych nutkach bedzie nawijac jaka z niej prawilna laska, ladne laski zawsze maja łatwiej, i beda ja oceniac wygladem a nie tym ze to tepa karyna bez mózgu po prostu fakt ze o------a takie cos ludzie zapomną xD
  • Odpowiedz