Wpis z mikrobloga

@vind: weź mnie cmoknij chłopie, potrafię zająć się zwierzętami i uwierz mi że te twoje bzdety nie zmieniął, tego, że nagle zacznę bić się w pierś i prosić wielkiego wykopka o rady dotyczące zwierząt których miałem z 4 w całym życiu.Co mam biegać za kotem z kondonami czy może poddać ją sterylizacji zbyt wcześnie?A może miałem więzić hą w domu jak kaczyński miastowych w czterech ścianach.Jak myślisz skąd ludzie mają
  • Odpowiedz
@Inguz: i to jest bardzo ważne. Moja kotka została znaleziona jak miała ok. miesiąca, niestety jest tak aspołecznym kotem, że reaguje bardzo dużo agresją na jakiekolwiek inne koty/kotki (nie miała z nimi kontaktu, tylko z psami). I niestety, ale chyba nigdy jej nie oswoję z innym kotem.
  • Odpowiedz
Mamę dostała parówkę i mleko na wzmocnienie.


@Stonatlg chyba na kosmiczną srakę... Nie czytam dalej bo nie chcę się denerwować. Nie życzę ci zobaczenia szczątków kociaków zjedzonych przez matkę, która przez złe warunki uzna że nie da rady ich odchować.
  • Odpowiedz
@partycja_: ta no złe warunki, śpią w domu i mają żarełka pod dostatkiem, ale co ja tam wiem...Popatrz na tą siatkę on chce zdobywać, eksplorować a jedyne ci w życiu zobaczy to tyle co przez tą siatkę do końca życia.Mój kot jest wolny, zawsze wraca do domu i mleko mu nie szkodzi, dostaje je na specjalne okazje.Na codzień jada karmę od weta, nie te whiskasy które uzależniają koty i potem
  • Odpowiedz