Wpis z mikrobloga

@aphen: Teorytycznie ma swoje plusy, czyli darmowe serwisy co tydzien organizowane przez crowny'ego, znajdzie sie kilkadziesiat przyjaznych osob ktore w razie co ci pomoga, ale wiekszosc graczy to toksyczni ludzie ktorym najwidoczniej w czyms nie wyszlo xD przyklad z dzisiaj, robilismy we 4 mad mage, przyszedl 260lv ktory czekal tylko na respa maga, pyk pyk, 2 sd i tylko on dostawal drop, inny przyklad, zapomnij o wolnym spocie na double exp/double
@aphen No to spoczko, sam oxenksz z czasem, mimo wszystko mi się gra przyjemnie, jakbys czegoś potrzebował to pisz - Eteerowy, pozdro (ʘʘ)
@aphen już chyba lepsze bycie pod dominando bo tylko określona grupa cię kickuje ze spawnu, a na tych rakowych nonpvp to ja sobie nawet nie chcę wyobrażać jak wszyscy są bezkarni
@aphen "to" wyobrażenie #grammarnazi

Co jedno i to samo? Jest zasadnicza różnica jak możesz komuś oklepać maskę jak leci w kulki, a jak możesz mu na nonpvp co najwyżej popłakać na priv.
@aphen dominando na non pvp brzmi zabawnie, ale tak, wyobrażam sobie jak to wygląda. Dzisiejsze realia znam dobrze. Fakt, że nigdy nie pohańbiłem się grą na nonpvp, więc akurat to nie jest mój area of expertise. Po co to sobie robicie?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Akurat ja znam tą grę od strony non i tam gdzie dominando to uwierz mi na słowo jak już podpadniesz to możesz sprzedać chara albo robić transfer bo gra jest skończona a z koleji na pvp mogą robić to samo plus zabijać ()
@aphen jak podpadniesz to możesz się spłacić lub transferować ;) taka gra, dlatego wolę grać tam gdzie można się choć bić o swoje