Wpis z mikrobloga

Witam wszystkich. Jest sprawa niecierpiąca zwłoki. Otóż gdy sprzedawałem swoje auto wystawiłem ogłoszenie. Mój szwagier stwierdził że zrobi mnie w ciula i zadzwoni z innego numeru udając że jest zainteresowany kupnem (byłem w trakcie sprzątania auta i przygotowywania go by prezentował się możliwie jak najlepiej więc nie poznałem go po głosie) i tym oto sposobem robiłem wszystko na szybko mycie, odkurzanie nawet ze strychu specjalnie zniosłem komplet felg z oponami letnimi. Zmęczyłem się jak cholerna bo powiedział mi że będzie maksymalnie do godziny czasu. A ja jak głupi biegalem by w tym czasie ogarnąć jak najwięcej. Po czym powiedział mi że mnie w #!$%@? zrobił i to on dzwonił. Śmiechom nie było końca on i moja narzeczona cisneli że mnie bekę... Ale jak wszyscy wiemy dobrze. Zemsta najlepiej smakuje na zimno i teraz właśnie nadszedł jej czas :) teraz to mój szwagier sprzedaje swój samochód. Wyznafcy! Wiem że macie ogromną siłę i potencjał dlatego proszę was w tym momencie o pomoc. Pomóżcie kto może we wspólnym dowcipie na skalę jakiej jeszcze świat internetów nie widział. Poniżej zamieszczam zdj. Ogłoszenia wraz z numerem telefonu. Jedyne co musielibyście zrobić to zadzwonic i poudawać że jesteście zainteresowani. Ze jesteście z okolic Rzeszowa i że przyjedziecie dzisiaj do godziny lub dwóch lub jutro. Chodzi o to by nie mógł bez telefonu pójść nawet do kibla. Zestaw pytań zostawiam w waszych rękach co wam tylko wpadnie do głowy. Bawcie się, sami kręćcie bekę, udostępniajcie znajomym którzy byli by chętni. Proszę was jeszcze tylko o jedno. Kto ma zamiar wziąć udział w dowcipie niech zostawi łapkę w górę bym miał stale podgląd na to ile osób aktualnie dzwoniło. #sprzedazauta #dowcip #fordcmax

Nie moje, ale podbijam dalej.
Tomko_ZL - Witam wszystkich. Jest sprawa niecierpiąca zwłoki. Otóż gdy sprzedawałem s...

źródło: comment_15872193731D3zGDSdrONTwh0VvTYMme.jpg

Pobierz
  • 1