Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Słyszeliście może o takim bugu, że nie słychać omena teleportujacego się trzy metry za plecy? Za każdym razem był niesłyszalny, nie było to kwestia jednorazowa.
#valorant
  • 3
@Potargany: a której umiejętności używasz? Ult? Bo jak Ult to chyba coś w tym jest, ja się potrafiłem tepać kilka cm za typem i nie ogarniał xD

Chociaż czy to na pewno jest bug? Gdyby był słyszalny to w sumie dupa z takiego ulta.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@defaulttt: No właśnie nie ult. Typ z taką pewnością wchodził w swojego smoke'a i teleportował się tuż za nas. Może kwestia pewności siebie+jak napisałem bug z dźwiękiem (nie tylko ja nie słyszałem), albo jakiś wymyślny cheat (trochę wątpię)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Potargany: Z tego co przeczytałem na reddicie - słychać wykonywanie teleportu ale nie słychać do którego miejsca się teleportuje (Więc jeśli tepa się za Ciebie, to nie usłyszysz dźwięku za sobą).

IMO słabe trochę, jak wprowadzą rankedy to na wyższych rangach ta umiejętność będzie useless (no można jeszcze się tepać do trudno dostępnych miejsc ale to tyle). Słyszysz tepanie i już wiesz że próbuje tepnąć się za Ciebie.