Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@strzalkowicz: Ja miałem to samo tylko wyrwałem za wczasu w liceum w ferie zimowe. Przez 2 tygodnie byłem chomikiem. Robiłem 2 strony na raz.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@strzalkowicz: jesli to twoje zdjęcie, to sprawdź u dentysty prawą górną piątkę, na panoramie wygląda na ubytek pod wypełnieniem od dystalnej
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@strzalkowicz: mi najbardziej skręcona rosła pod kątem 40°, ale jeszcze się nie wyrżnęła przed usunięciem. Usuwanie to była tragedia. Reszty, jak już się wyrżnęły, to usuwanie tak nie bolało
  • Odpowiedz
@Waderra no po bólu to tak po kilku dniach, przynajmniej u mnie :( Masakra, nigdy nic mnie tak nie bolało jak po usunięciu takiej ósemki...brrryyy.
  • Odpowiedz
@strzalkowicz: Kurde mam jeszcze 2 sztuki do usunięcia. Jednak tym razem ogarniam kogoś kto sie choć trochę mną zajmie/dopilnuje. Trochę się już cykam po ostatnich przeżyciach. Za każdym wysoka gorączka, do stanu w którym już było słabo. Nie potrafiłem przetworzyć w mózgu informacji że powinniem wziąć coś przeciw gorączce lub szukać pomocy. Mózg usmażony. Myślenie wyłączone. Z tego co zrozumiałem u dentysty przez zwlekanie i stany zapalne zanika jakąś warstwę
  • Odpowiedz
@Chael w znieczuleniu ogólnym to nawet 1600 ale jest czarodziej co wycina w miejscowym ( ͡ ͜ʖ ͡) zajmuje się tylko i wyłącznie tym
  • Odpowiedz
@Freyu77 lepiej kilka dni pocierpieć niż #!$%@? wie ile, skubańce mają to do siebie, że się cofają czasami i weź znowu przechodź przez wyżynanie...
  • Odpowiedz