Wpis z mikrobloga

Temat nagród ministerialnych Fakty TVN grzały przez ponad miesiąc. O nagrodach marszałka Senatu, ani wczoraj, ani dziś nie wspomniały ani słowem. Dlaczego?
Mam wrażenie, że wykopem i mirko cały czas rządzi #gimbaza która nie ma pojęcia co się działo na mirko pięć lat temu, bo wtedy dopiero co przestała szczać w pieluchę.
TVN nigdy nie był obiektywną stacją. Od początku zatrudniał resortowe dzieci, czy byłych partyjniaków. To wcale nie jest i nigdy nie była inna/lepsza tv od #tvpis. To jest to samo gówno propagandowe, tylko w drugą stronę.
Jak można nie pamiętać wybielania afer rządu Tuska, czy choćby fanfary na cześć "uchodźców". Można tylko wtedy, gdy w tamtym okresie było się zasmarkanym 10-latkiem, którego kogut, po podwórku, za siuraka ciągał.
Mi jest smutno, że rządzi taka partia jak PiS, która zniszczyła cały prestiż TVP. Jest mi jednak również przykro, jak czytam na wykopie to całe spuszczanie się nad TVN.
Psychologia tłumu to zaprawdę dziwne zjawisko.
#takaprawda #bekaztvn #bekazpodludzo #polityka
  • 25
  • Odpowiedz
Dziś myślimy że wykopki brandzlujące się obiektywizmem TVNu to szczyt (sic!) dna, ale spokojnie to przebiją za parę dni. Jesteśmy na portalu na którym śmieszne obrazki z Nie mają po 1000 plusów, a rzeczowy komentaż zawierający wyłącznie jakiś niepodważalny fakt 500 minusów. Osiągamy nowe nigdy wcześniej nie widziane pokłady lewackiego #!$%@? i wydajemy się przyśpieszać. Najlepsze jest to, że jak lwactwo rzucało się w kwiku po ulicach to PISowi tylko rosło, teraz
  • Odpowiedz