Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
30usd pobrano mi z konta bo nie anulowałem subskrybcji do strony, z której korzystałem tylko przez raptem 1 dzień. (Pluralsight)

Nie mam pojęcia co tu nawet napisać. Jestem na lvl klasa maturalna we wrześniu br. więc jestem kompletnie #!$%@? ukrzyżowany do czerwca. Co jest ze mną nie tak że ja tak nie dbam o swoje pieniądze? Na przestrzeni od dziś do roku wstecz straciłem już przez swoją nieuwagę i niedopatrzenia solidnie ponad 500pln. Albo przyjdzie mi do głowy kupić ciuch za X i jednak nie uda mi się sprzedać drożej albo bankomant się #!$%@?ł albo właśnie te subskrypcje jak dziś. Wiem, że mogą siedzieć tu młodsi ode mnie mircy biegający w sneakersach Balenciagi albo w płaszczach Burberry bo znam takie przypadki ale dla mnie ta suma (w sensie druga wymieniona w poście xD) to już par excelence krocie. Anony to jest jakoś genetyczne czy wynika z wychowania? Zaniemówiłem bo teraz okazuje się, że nie przysługuje mi prawo zwrotu skoro nie było o tym nawet mowy w regulaminie Pluralsight a ja uwierzyłem w ten primaaprilisowy żart o rzekomym darmowym dostępie do końca kwietnia z okazji korony. Skąd się bierze ta umiejętność przedsiębiorczości? Jak mam ustabilizować się za X lat poza domem rodzinnym i wejść do tej mitycznej klasy średniej skoro nie potrafię poradzić sobie z tak prostą rzeczą jak dbanie o swój majątek.
Nie mam nawet komu o tym napisać bo przecież ziomki mnie wyśmieją xD

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
  • 7
AluminiowyBydlak: Napisz do supportu. Poważnie.

Jeśli nie faktycznie nie korzystałeś, to być może ci zwrócą pieniądze. Powołaj się na bycie uczniem i ograniczone fundusze, bla bla bla. I oczywiście napisz, że nie korzystałeś i zapomniałeś. Miałam trochę styczności z supportem Microsoftu i często da się załatwić sprawę pozytywnie dla użytkownika. Poza tym nie było jakoś ostatnio ogłoszonego darmowego Pluralsighta z okazji koronawirusa?

Jak nie zadziała to może chargeback, o ile płaciłeś
TrzeźwyRozbójnik: Roz#$@ić 500 pln w rok to jest nic. Piszesz że płaciłeś za kurs na pluralsight, tak? No to chyba są gorsze rzeczy na które można zmarnować pieniądze. Ja mam trochę więcej lat, ale np. na naukę arduino i raspberry pi wydałem parę tysięcy, rozwinąłem się dzięki temu choć umiejętności jako takich nie spieniężam. Bez przesady, jeśli będziesz należał do klasy średniej to będzie cię stać na takie wydatki. Albo jak