Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@soldado: zgadzam się. Zajebisty klimat, akcja. Normalnie w serialach czy filmach jak pojawia się badboy to jego wątek trzyma cały trzon. Tutaj co chwilę jak już się przyzwyczai do tego że ten zły będzie osią filmu to sytuacja zmienia się jak w kalejdoskopie.
Nawet mi osobiście nie przeszkadzają czasem lekko naciągane wydarzenia
@zbyasr: @apee: mi sie podoba oprawa wizualna, wszechobecny brud, kurz, odpadajaca farba, cała "prowizoryczność" budynków po palestyńskiej stronie. Bohaterowie tez nie są poobijani, zmęczeni i mają przyziemne problemy.
@zbyasr: tak, realizacja od strony wizualnej jest super, przypomina mi wycieczki w tamte regiony :)

no i fajnie przedstawiono jak bez sensu jest ten konflikt, jak działania wywiadu mające na celu powstrzymanie terroryzmu tylko go multiplikują.
no i fajnie przedstawiono jak bez sensu jest ten konflikt, jak działania wywiadu mające na celu powstrzymanie terroryzmu tylko go multiplikują.


@kozaqwawa: o to to :) najlepsze, że to produkcja izraelska. Nie robią z siebie bohaterów jak amerykanie.
nikt jeszcze nie nazwał tego serialu antysemickim


@ivbefre: pierwsze dwa sezony uważałem, że bardzo sprawiedliwie starają się pokazać konflikt. Trzeci to już na maxa antypalestyński wg mnie. Iranki i żydówki to 2 i 3 miejsce na świecie pod względem piękności
pierwsze dwa sezony uważałem, że bardzo sprawiedliwie starają się pokazać konflikt. Trzeci to już na maxa antypalestyński wg mnie.


@soldado: czo? Przecież cały trzeci sezon... [SPOILERY PONIŻEJ]