Wpis z mikrobloga

Mam wrażenie że większość facetów tutaj to przegrywy, zwalające winę za wszystko na kobiety. Powiedzcie mi też, jakim idiotą trzeba być, żeby wstawiać zdjęcia przypadkowej dziewczyny z badoo wyśmiewając to, że jest trochę grubsza? #rozowepaski #niebieskiepaski
  • 48
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tacy ludzie to chyba nie różnią się niczym od zwierząt. Zresztą skoro wybierasz tylko takie dziewczyny, to jak możesz mówić że WSZYSTKIE z nich mają tylko otwór do zaoferowania? Może wg Twojego rozumowania tak, skoro zależy Ci tylko na takich xd
  • Odpowiedz
@Emilaa: to raczej takie kółko wzajemnej adoracji, nie powiedziałabym, że większość... A że faktycznie codziennie swoje zale wypisują to może się wydawać, że ich jest więcej. Obym miała rację ;p
  • Odpowiedz
@Harmonia: No tak, ale jakbym zaczęła wstawiać tutaj podobne posty, zostałabym zjechana od góry do dołu przez to kółko wzajemnej adoracji xd A hejt na kobiety ma tutaj całkowite przyzwolenie.
  • Odpowiedz
@Emilaa: gdyby nie to zaburzenie bylbym spierdonem co boi sie isc po bulki, napisane przez łamaną bo tylko psychiatra moze zdiagnozować dokladnie co to jest, mam zamiar sie kiedys wybrac, ale mam na 99% bo większosc cech i zachowań takich u mnie wystepuje, wiec to nie jest wyssane z palca
  • Odpowiedz
@Felixu: a wiesz że mówisz to do osoby chodzącej już 6 lat do psychiatry, więc sorry, ale trochę nie przemawia do mnie "samodiagnozowanie się"
  • Odpowiedz
@Emilaa: jesli brak empatii, brak wyrzutów sumienia, ciemna triada, egocentryzm, cynizm, msciwosc, manipulacja i klamanie, brak uczuć, chłod emocjonalny nic nie znaczy i to tylko zwykly przypadek to xd
  • Odpowiedz
@Felixu: no xd, zrobiłeś kopjuj wklej objawy? Często takie osoby po przeczytaniu choć części objawów zaczynają je odnosić za bardzo do siebie, myślisz że nie miałam tak? Zresztą Ty nigdy u lekarza nie byłeś, a już mówisz że jesteś chory. Radzę jak najszybciej wybrać się do psychiatry. Ile razy się mówi żeby w googlach nie wpisywać objawów..
  • Odpowiedz
@Emilaa: od zawsze bylem inny, nie umialem zawierac zdrowych prawdziwych znajomosci z ludzmi, czulem sie nie rozumiany, uczuć tez od dawna sie balem okazywać, czulem taki niesmak w sobie wtedy, inne wydarzenia z dziecinstwa i etapu dojrzewania spowodowaly ze jestem jaki jestem, nie nie wymyslilem sobie tego, jak na to natrafilem na necie i poczytalem to jakbym w 100% o sobie czytal
  • Odpowiedz
@Felixu: okej, to akurat każdy może, przeczytać coś w necie i odnieść do siebie. Sam się nakręcasz pewnie już od wielu lat. Ja też byłam inna, a wydarzenia z dojrzewania i dzieciństwa też miały wpływ. Ale za cholerę nie diagnozowałam sama siebie, no bez jaj. Przestawałam jak tylko robiło się to zbyt obsesyjne lub dawało uczucie "w końcu wiem co mi dolega", a pomocy szukałam u osób bardziej doświadczonych w
  • Odpowiedz