Wpis z mikrobloga

Pytanie. Czy jeżeli jakiś idiota zalicytował przedmiot i napisał "że jego nie stać na zakup" , ale nie może wycofać licytacji to ja mogę coś z tym zrobić? Bo #!$%@? jak pomyślę, że będę czekał 5 dni aż nie zapłaci + 7 kolejnych dni licytacji to mnie bierze #!$%@?. Przecież wystawiona przeze mnie gra straci przez ten czas na wartości.
#allegro
  • 3
Cześć. Masz już czarno na białym, że kupujący rezygnuje z zakupu. Nie ma sensu czekać kolejnych 5 dni, by ponownie wystawić produkt na sprzedaż. Zrób to teraz. Życzymy powodzenia, by następna transakcja zakończyła się sukcesem :-)
@allegro_pl: I tak jak myślałem, ledwo skończyła się licytacja i już piszę do mnie idiota "że on zrobił nieprzemyślany zakup". #!$%@? w dupę z waszym serwisem i takim #!$%@? podejściem. Jak człowiek nie jest "firmą" to musi liczyć na zdrowy rozsądek #!$%@? społeczeństwa. Ponad 12 lat korzystałem z allegro i nie było takich #!$%@? cyrków, to teraz zrobili przymus na lokalnie i są takie kwiatki. Kpina ze sprzedających. @cranberry250: