Wpis z mikrobloga

Mirki, po ostatnich wydarzeniach w TVPiS naszła mnie taka myśl, że obecny dziennik telewizyjny (nazywany wiadomościami w celu zmylenia przeciwnika tj. narodu wierzącego w wolność zarówno gospodarczą jak i osobistą) to mieszanka chamstwa z czasów Urbana i propagandy sukcesu z okresu Gierka. Czołowi przedstawiciele Kaczyzmu (m.in. Sasin, Tarczyński, Jaki, Terlecki, Andruszkiewicz) uważają się za osoby mające monopol na patriotyzm i każdy kto go inaczej definiuje jest zdrajcą, pseudoelitą i liberałem (co w ich oczach ma wydźwięk negatywny, niczym kiedyś komunizm) przez co podzielili nasz naród tak jak magnaci w XVIII wieku. Miejmy jednak nadzieję że tym razem w porę się opamiętamy i wyciągniemy wnioski z historii, bo ta często lubi się powtarzać.

#tvpis #wiadomosci #oswiadczenie
  • 8
  • Odpowiedz
@kondzio615: akurat pytalem i skoncz z pieprzeniem, ze dla kazdego to potwor.

Urban inteligetny, Leszek Miller to prawicowiec, a Sld to byla najbardziej prawicowa partia u wladzy - brzmi jak zart, ale takie sa fakty.
  • Odpowiedz
@Student_AWAS: Ok jak ktoś zadaje pytanie to zazwyczaj daje na koniec zdania pytajnik, dlatego myślałem, że raczej jest to twierdzenie. I tak, nic nie pisałem o Millerze, SLD czy o inteligencji Urbana (pisałem tylko że manipulował podobnie jak obecnie TVP), bo on jest inteligentny, podobnie jak Kaczyński, tylko nie każdy ją dobrze wykorzystuje, czego obaj panowie są przykładami. Co do Millera to on nie jest prawicowcem, tylko pośród tych wszystkich
  • Odpowiedz
@vateras131: No codziennie wrzucane są skriny z tym jak gazeta NIE komentuje działania rządu, jak to oni nie manipulują. Tylko, że on kiedyś to samo robił i niczym się nie różni od Kurskiego i tej całej mafii pisowskiej.
  • Odpowiedz