Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki odchodzę od zmysłów.

Jestem z dziewczyną ponad 4 lata, znamy się od 8
Ostatnio brakowało nam tematów do rozmowy i trochę ten związek stracił, ale nie według mnie.
Teraz w święta byłem z różową z rodziną i upiłem się, kiedy spaliśmy razem zlałem się przez sen, nigdy wcześnie mi się to nie zdarzyło

Różowa mówi że potrzebuję czasu żeby to przemyśleć bo obrzydzilem jej nasz związek, pisze że już chyba za mną nie tęskni i zachowuje się jakby chciała to skończyć. Zrobiliśmy sobie od dzisiaj przerwe, aż ona nie zdecyduje kiedy ja zakończyć

Dodam że planowaliśmy już razem przyszłość i nigdy przez cały związek nie widziałem w niej chwili zwątpienia w to że mnie kocha i ja ją

Nie mogę jesc, chce mi się rzygać. Niewiem co robić a na samą myśl że ja stracę nachodzi mnie depresja

Czy myślicie że po prostu potrzebuje czasu czy rzeczywiście muszę się pogodzić z tym że to koniec

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
  • 109
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: mój swego czasu najlepszy kumpel mieszkając ze mną w tym samym mieszkaniu położył się na swoim łóżku spać z dziewczyną, z resztą ówczesną jego właśnie - a że był potwornie najebion to wstał i po prostu wyciągnął fifroka i odlał się na łóżko, z nią w owym.
Krzyku było co niemiara, rano wstyd jak chooj bo nowy materac i rozstali się wkrótce po zdarzeniu więc ten tego: olej ta Karynę
  • Odpowiedz
Mirosław.: Mirku miałem ostatnio podobną sytuację w związku z tą różnicą że się nie zlałem XD
Też nie było tematów, mówiła że nie tęskni i to już nigdy nie będzie to samo. Postanowiliśmy zrobić sobie przerwę, podczas której ja przespałem się z inną. Oczywiście nagle że złamałem jej serce itp.

Daj sobie z nią spokój, miłość to dwie osoby nie jedna. Sam związku nie zbudujesz.

Zaakceptował: sokytsinolop

  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Mówi się że kobieta ma być perfekcyjną. Ale pomija się milczeniem że kobiety takiej samej jak nie większej perfekcji wymagają od mężczyzn. Tu na wykopie znamy ruchy jak blackpill etc. ale w życiu realnym wszyscy są tylko karmieni tradycyjną propagandą plus nowoczesną metoo

Zobaczyła Twoją wadę i cyk w moment się odkochała. Kobiety co ciekawe są sporo mniej romantyczne od facetów. One zarzucając facetom instrumentalne traktowanie, sama zdecydowanie bardziej tak
xaliemorph - @AnonimoweMirkoWyznania: Mówi się że kobieta ma być perfekcyjną. Ale pom...

źródło: comment_1587179955bsWqs6SpkKawOMVH0I1WkN.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz