Wpis z mikrobloga

#moderacjacontent #moderacja #afera #trojka #polskieradio

Kolega @acidd założył znalezisko o założeniu przez grupę dziennikarzy i sympatyków Radiowej Trójki nowego Radia - Radia "Nowy Świat".
https://www.wykop.pl/link/5453761/powstaje-radio-nowy-swiat-aka-nowa-trojka-mozesz-pomoc/

W znalezisku informacje na czym to polega akcja, jak wygląda możliwość pomocy, kto jest w to zaangażowany - generalnie bardzo ważne informacje. Sam się z tego wykopaliska dowiedziałem o akcji. Znalezisko oczywiście zmierza na główną. Co robi moderacja? A zdejmujemy znalezisko bo duplikat. Duplikat do wyborczej (tych dwóch zdań jak nie masz wykupionego abonamentu) gdzie jest informacja, że jakieś podjęto kroki w sprawie radia.

Ja się pytam moderacjo - co to ma być? Kto tutaj jest dla kogo? Ktoś z moderatorów wchodzi w te linki chociaż czy jest wpisywany duplikat i narka, fajrant czas na CSa? A może to kwestia polityczna? Może sympatyzujecie z władzą i nie na rękę promowanie wam takich akcji?
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Maver87: to jeszcze tak btw: nie widziałem tego znaleziska wcześniejszego bo jedyną domenę jaką mam na czarnej to jest właśnie wyborcza.pl. Nie ze względu na treść tylko na ten ich zjeb$ny paywall.
  • Odpowiedz
@Maver87 A bo to pierwszy raz coś takiego zrobili? Ktos masowo przejmuje konta a moderacja twierdzi, że coś takiego nie ma miejsca.. Wspominam o tym tylko dlatego, że moderacji ma to gdzieś co się dzieje w serwisie. Odpowiedzi nie dostaniesz, bo aesia nie ma w zwyczaju przyznać się do błędu a to co ostatnio moderacja robi.. Przestaje być to śmieszne. ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz