Wpis z mikrobloga

Postanowiłem moją kolekcję bardziej nakierować na markę Bugatti, tak więc pojawiły się u mnie dwa nowe modele Bugatti, pierwszy to Bugatti Chiron firmy Kyosho. Jest to najzwyklejszy model bez otwieranych elementów, więc nawet nie będę się o nim rozpisywał i od razu przejdę do drugiego modelu.

Jest nim Bugatti Typ 35 Grand Prix z 1924 roku w skali 1:18 firmy CMC. Jest to specjalna, limitowana do 2000 sztuk wersja pomalowana w barwy Polski.
Model pięknie wykonany, z najwyższą starannością, ręcznie składany z ponad 930 części.

Zewnątrz:
* z przodu jest korbka, którą można kręcić
* otwierana dwuskrzydłowa pokrywa silnika, która jest zamykana na skórzane paski
* bardzo ładnie odwzorowane połączenie podwozia z nadwoziem
* odkręcany korek wlewu paliwa
* ruchoma osłona kierowcy
* felgi wykonane z aluminium z oryginalnym centralnym mocowaniem, koła można zdejmować

Wnętrze:
Siedzenia zostały pokryte prawdziwą skórą, pięknie odwzorowana deska rozdzielcza wraz z wskaźnikami. Ruchome dźwignie np. od hamulca (gdy zdejmiemy koło i poruszamy dźwignią, widać że "okładzina cierna" również się porusza).
Pod maską znajdziemy pięknie odwzorowany rzędowy, 8-cylindrowy silnik wraz całym osprzętem.

#modelarstwo #hobby #zainteresowania
Nadinspektor - Postanowiłem moją kolekcję bardziej nakierować na markę Bugatti, tak w...

źródło: comment_1587050539cq9Zak9HlBjx0QOH2TxYbJ.jpg

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz