Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@gacek21: yyy nie rozumiesz tego. A nie ze masz inna opinie. Tak samo możemy porozmawiać o kryptowalutach. Ja nie mam wiedzy więc później mogę mówić że mam inne zdanie...
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@PanMaglev: #!$%@? prawda. To tylko kwestia snobizmu i wywyższania sie z którego wspolczesne polactwo robi religie. Jak masz mozg to nie robisz z siebie reklamy na pokaz "bo cie stać". Możesz być bogaty ale nadal umysłowo biedny - jak ty na przykład.
@Ksjajomi: Tak właśnie wyzywają ludzie z kompleksami. Umysłowa bieda jest u ciebie, bo nie potrafisz zrozumieć, że przy pewnym poziomie zarobków 1000 PLN staje się tym, co 10 PLN dla ciebie. To na co i jak bogate osoby wydają pieniądze #!$%@? cię powinno obchodzić. No chyba że mocno tkwi w tobie zazdrosne "polactwo".
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@PanMaglev: i #!$%@? mnie obchodzi bo gardze wydawaniem pieniedzy na pokaz. Tacy ludzie to przyczyna zatrutych rzek, powietrza, susz, globalnego ocieplenia i wyzysku w 3cim świecie. Ich glowny problem to mentalna bieda, w której liczy się tylko ich niedopieszczone ego oraz buta z jaka chcą się z nim obnosić. Konsumpcja dla takich jak ty to religia. Sens istniena. Gardze wami. Snoby zrobiły z życia swojego i innych zakompleksiaków wyścig zbrojeń na
@Ksjajomi: Ale #!$%@?. Znaczna większość luksusowych marek szyje lokalnie (na przykład Gucci w Europie, we Włoszech), dając dobrze opłacane prace. To właśnie tania moda zawędrowała do Bangaldeszu, gdzie ludzie pracują za dolara na godzinę, a ty masz dzięki temu tani t-shirt. To właśnie ty jesteś tym trucicielem. I w zasadzie też tym gównem, bo wszystkie argumenty są chybione, emocjonalne i bije z nich dziwny kompleks.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@PanMaglev: globalizacja to jest jeden z tych raków, które mam nadzieję właśnie się konczy na naszych oczach. Po niej się okaże, czy tanio można robić tylko w Bangladeszu, czy moze okaze sie ze pan korporacja może robić na lokalnym rynku z pozytkiem i dla siebie i dla społeczeństwa, choć mniejszym zyskiem. To właśnie ten zysk ponad wszystko powoduje dzisiaj większość niesprawiedliwości i społecznych niepokojów. Mit nieskończonego wzrostu napędza niepohamowany konsumpcjonizm, a