Wpis z mikrobloga

@chosenon3: volt jest dobry i ma z kurczakiem, niestety ma poważnego minusa, mianowicie jest nieczynny do odwołania ( ͡° ͜ʖ ͡°)
karpat to loteria i zależy od miejsca, raz jadłem na podkarpackiej i był zajebisty, a jakiś czas później tam był mój znajomek i się struł ¯\_(ツ)_/¯

Volcan Kebab


@dawid110d: to już wiem co jutro zjem na obiad bo nigdy tam nie byłem a mam ochotę
@chosenon3: nie odbierają bo się zamnęli jak tylko się wszyscy zesrali z wirusem
na dobrą sprawę to żeby coś sensowniejszego zjeść to nie ma chyba w ogóle wyboru, ja tam nie jestem z takich wybredniejszych i nawet dara mi wchodzi, ale ostatnio jak jadłem to takie miałem wrażenie że jakieś bez smaku to było kompletnie, #!$%@?łem w 5 minut i tyle że bebzun się napchał ale bez szału
@Voltaire: teraz patrzę i chyba mają tylko "odbiór osobisty" po wcześniejszym zamówieniu. Jak tam ostatnio czekałem na kebsa to widziałem że wpadł gość i wziął parę kebsów w reklamówce, uznałem że to dostawca.
@Pangia: Volcan na eksperymenty się nada, całkiem dobry, tylko sos łagodny jak byłem to mieli z taką dawką ziół (chyba kolendry) że przykrywało to wszelkie inne smaki ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale może
@ZajebbcieTrudnyNick: @joolekk: @jedzczarnekoty: @dawid110d: @Pangia:
Ostatecznie Wilu Kebab, bo mieli najszybszy czas dostawy. Jadłem wiele razy na miejscu i często bywał dosyć chłodny. O dziwo na dowóz przyjechał gorący. Ogólnie smaczny choć jadałem lepsze. Duża porcja, sałatki świeże, Kurczak doprawiony i nie spalony, frytki typowe dla kebsów.
Sos 3 na 10. Możliwe, że Siwy walił gruchę do głównego zbiornika #pdk
chosenon3 - @ZajebbcieTrudnyNick: @joolekk: @jedzczarnekoty: @dawid110d: @Pangia: 
O...

źródło: comment_158706477810MfScbOvHb81Z0F6KgjUA.jpg

Pobierz