Wpis z mikrobloga

@Nolimit: a tak btw to aborcja jest ograniczeniem nei tylko wolności ale prawa do życia każdego człowieka.
Tak samo jak oskorowanie ciebie żywcem i wbicie ciebie na pal jest ograniczeniem takiego prawa - ale wg ciebie ja powinienem mieć dowolnosć oskorowania ciebie i wbicia ciebie na pal i to by była wolność.

W takich czasach żyjemy gdzie barbażyństwo, głupota, totalna dzicz i małpi gaj jest uważany za cnotę i jeszcze dumnie
@Nolimit: Ok- czyli jedynie moge cie wyskrobać. Poczekaj znajdę tylko odpowiedniu duże  narzędzia by cię porozrywać na strzępy.. I nie ograniczaj mojej wolności do wyskrobania ciebie 'lewaku'. Robisz tu piekło wykopków bo się pultasz że nie można cię zabić i ograniczasz wszystkich wolność.

Kuźwa co za dzicz - serio nawet małpy nie zabijają swoich dzieci chyba że są ostro walniete w łeb.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 12
@ArpeggiaVibration: Nie wiem czego się nałykałeś, ale cywilizowani ludzie słuchają głosu nauki i wiedza, że do 12 tygodnia życia istota której tak zaciekle prawactwo broni i daje jej pełnię praw, nie czuje, nie myśli, nie wie że istnieje. Nie wie, że jest. Nie jest osobą, to ludzki zarodek, potem płód, nic więcej.
Do 22-26 nie czuje bólu i nie jest w stanie.w żaden sposób przeżyć poza organizmem matki.

Po przekroczeniu tej
@L3stko: w pl była dowolność w skrobankach by głupie malpiszony się nie rozmnażały zas wszędzie była aborcja eugeniczną by wyskrobywac tych słabszych lub właśnie z wadami genetycznymi i potencjalnymi chorobami.

Oczywiście z szerokimi podstawami 'nauki' czyli by traktować człowieka jak robaka.

Dla powyższych z tego co widzę najwiękym naukowcem byl doktor Mengele. Bazował tylko i wyłącznie na 'nauce' resztą go nie obchodziła.

Moralność etyka wartości cywikiaacja - po co to komu
@ArpeggiaVibration
Jako pierwszy gloryfikował aborcję?
Skoro znasz eugenikę i w ogóle to powinieneś wiedzieć, że to nie jest wymyśl nazistów a "uczonych" mężczyzn z Europy z XIX wieku, gdzie to wszystko zaczęło się tworzyć po ogłoszeniu teorii ewolucji Darwina

Dostęp do aborcji to nie eugenika, to nie nazistowskie usuwanie niepotrzebnych ludzi, to jest zarządzanie swoim ciałem, masz chyba najwięcej do powiedzenia tylko dlatego, że nigdy nie będziesz w ciąży.. Typowe
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@ArpeggiaVibration: Ty dalej nie rozumiesz, ze twoje popierdywanie z emocjonalnym wstawkami nie ma żadnego znaczenia w ustaleniu stanu faktycznego, czyli że tylko kompletny #!$%@? może porównywać aborcję nieczującego płodu do oskórowania i wbicia na pal dorosłego człowieka?
@ArpeggiaVibration:

to czy plod czuje czy nie i w którym dokładnej momencie zaczyna czuć jest obecnie nie do zweryfikowania genialny naukowcu.


Ile jeszcze chcesz mi dostarczyć dowodów na to, że jesteś ignorantem i nieukiem z deficytami intelektualnymi?
Nikt nie mówi o dokładnej granicy, ponieważ w gatunku ludzkim występują różnice indywidualne, zaś zbadanie pewnych aspektów nawet jeżeli byłoby możliwe, nie ma żadnego większego celu.
Można ze 100% pewnością stwierdzić, że płód w
@Kleki_Petra: to czy plod czuje czy nie i w którym dokładnej momencie zaczyna czuć jest obecnie nie do zweryfikowania genialny naukowcu.


Piszesz tak, bo? Bo nie wierzysz w embriologię i w rozwój zarodkow układu nerwowego? Przecież nikt się nie będzie pytał zarodka czy później płodu o to czy go bolało, raczej dochodzi do wniosków na podstawie rozwinięcia układu nerwowego, czy cewa nerwowa jest zamknięta, czy kora mózgową jest rozwinięta

Ja się