Wpis z mikrobloga

@M4Qn: A nie wiem, na takiego skrina natrafiłem.

Ale jeżeli uważasz, że to nie jest niesmaczne, że na wiceministra biorą gościa z zerowym doświadczeniem, to najwyraźniej lubisz, jak PiS ci pluje w mordę.

Bawią się za moje i twoje pieniądze w obliczu gigantycznego kryzysu.
@Tywin_Lannister: Taki poziom prowadzenia dyskusji jak twój, plucie jadem i schodzenie do ich poziom tylko szkodzi. Masz setki innych powodów za które możesz ich jechać a wybierasz krytykę najniższego poziomu. I nie nie uważam żeby zatrudnienie dorosłego człowieka do pracy w ministerstwie było czymś złym. Obecny kanclerz Austrii miał 27 lat gdy został ministrem spraw zagranicznych i 31 kanclerzem.
@M4Qn: Kurz nie jest członkiem partii skrajnie populistycznej, w której przypadków nepotyzmu są dziesiątki tysięcy. Jestem cały za tym, aby wykwalifikowana młodzież uczestniczyła w życiu politycznym. Niestety nie zaufam już obecnej władzy z żadną decyzją personalną.

Jeżdżę po nich na różne sposoby.

A elokwencja i erudycja osób uczestniczących w dialogu nie ma w tym kraju znaczenia co widać po wynikach wyborów i sondażach.
Nie masz pojecis czy typ nie jest geniuszem finansowym


@SmutnyNormik: Kurde dziwne gdyby był geniuszem finansowym, a skończył tylko prawo na uniwersytecie w Koziej Wól...przepraszam - w Lublinie xD Później już tylko służba po biurach jedynej słusznej partii. Chociaż nie, przepraszam - jest wiceprzewodniczącym Rady Polskiego Instytutu Ekonomicznego. A co to jest ten RPIE? Rządowy twór założony półtora roku temu, podlegający Maowieckiemu. Tak więc widać, że gość świetnie odnajdzie się w
@Tywin_Lannister przynależność partyjna też o niczym nie świadczy. Mogę się założyć że nawet w strukturach PiSu zdarza się ludzie którzy rzeczywiście ogarniają i wcale nie mają złych zamiarów. Jestem za tym żeby ocenić po działaniach, a nie po wyglądzie i wieku. Z resztą młodsze pokolenie powinno powoli wkraczać do polityki.
@MackaCthulhu: Może w 2015-2017 znalazłoby się paru takich.

Obecnie każdy kto jest członkiem tego reżimu bądź wspiera go ku swoim celom, jest dla mnie zerem i kimś niewartym uwagi bez względu na intencje.

Poza tym jeżeli ktoś jest nadal częścią PiSu po tym wszystkim co wyprawiają - nie ma dobrych zamiarów.

Przynależność partyjna ma w tym przypadku ZAJEBISTE znaczenie, nie bądź naiwny kumplu.