Wpis z mikrobloga

@kalashnikov: Tak bardzo to! Walka w zakrętach w Clio Sport na Nürburgringu dawała mi sporo frajdy. Dzięki GT4 nauczyłem się wielu prawdziwych torów na pamięć. Wspaniała gra! Dla mnie ikona ścigałek.


@jaca_pump: Pamiętam jakie wrażenie zrobił na mnie jej ciężki, mroczny klimat. Niestety, mechanika strasznie się zestarzała. "Dwujeczka" to już nie to samo. Chętnie zagrałbym w jej pełnoprawny remake. ()

Od siebie wrzucam Championship Manager 01/02. Wspaniała gra, do której wróciłem po latach i znów mnie wciągnęła. Tym razem walczę Atalantą. Pierwszy sezon to pogoń za Romą i drugie miejsce, a teraz walka w pierwszej fazie grupowej LM i wymiana ciosów z największymi włoskimi potęgami tamtych lat w Serie A. Odmłodziłem skład, zainwestowałem w szkółkę i... po prostu gram, przeglądam statystyki innych kopaczy i śledzę wydarzenia we wszystkich ligach gry aby wyłowić perełki za grosze (w końcu chodzi to
Defender - @kalashnikov: Tak bardzo to! Walka w zakrętach w Clio Sport na Nürburgring...

źródło: comment_1587015924u8JHbI7kRhHwu2fUgqA0A1.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@DarkSoul667: zacząłem po raz nie pamiętam który niedawno, prawilnie od sejwu z jedynki z żyjącym Gremio ( ) trzeba będzie uratować siostrę teraz, ale lubię grindować to znowu cilve i elza, mogę nie zdążyć, gram w wersję ps1, czyli znam Matilda glich i nie zawaham się go użyć xD
  • Odpowiedz