Wpis z mikrobloga

@lakukaracza_: no i klasycznie bez lekow gadasz jak typowy potluczony lewak bez rozumu czyli ugrupowaniu ewidentnie najbardziej wolnosciowym gospodarczo wmawiasz rzekome bycie wolnosciowym ideologicznie gdy ewidentnie tak nie jest i nawet tego nie ukrywaja. wroc do lekow
  • Odpowiedz
Czy po prostu spakować torby i #!$%@? z zanim dykta przemoknie?


@sexlord: Powiem jak moim synom gdy się pytają, no dobra starszy sie pyta bo młody jeszcze nie ogarnia i dobrze.

Synu mój kochany masz moim zdaniem dwa wyjścia. Zostać w kraju lub wyjechać. W pierwszym przypadku matematyka to klucz bo tylko po studiach technicznych zarobisz i utrzymasz się na rynku pracy, w drugim przypadku podstawy angielskiego by jakoś ogarniać zmywak.
  • Odpowiedz
@lakukaracza_: Pracuje w it i tylko dlatego zostałem w kraju bo jest znośnie w tej branży. Gdybym miał #!$%@? na kasie w biedronce to wolał bym #!$%@? na kasie w Uk. #!$%@? mnie bylejakość, krótkowzroczność, i polacka mentalność, bezradność polskich polityków którzy za wszelka cenę trzymają się koryta coraz bardziej odklejając się od rzeczywistości. Wiem ze w pl nikt nikogo nie rozliczy tylko przekazują sobie władze jak pałeczkę w sztafecie.
  • Odpowiedz