Wpis z mikrobloga

Szukam klientów firmy Duda Architektura Budownictwo z Katowic. Potrzebowałabym jakieś opinie na ich temat bo w sieci aktualnych brak. Jeśli wiecie coś, czym chcielibyście się ze mną podzielić, piszcie w wątku lub na PW ( ͡° ͜ʖ ͡°) . Będę wdzięczna za pomoc.

#duda #architektura #budownictwo #katowic
  • 25
  • Odpowiedz
A możesz podać jakieś bardziej szczegółowe dane tej firmy? Bo jeśli to jest Duda Architektura Budownictwo prowadzone przez Krzysztofa Dudę, to będę miał dla ciebie opinię na ich temat.
  • Odpowiedz
@damian-zych: ok, podaję dane firmy:

Duda Architektura Budownictwo, ul. Mikołowska 56, 40-067 Katowice, NIP 628-188-27-55.

O ile dobrze sobie przypominam, właściciel nazywa się Krzysztof. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Pisz co tam dla mnie masz.
  • Odpowiedz
Sprawdziłem na fakturze i poza adresem (musieli międzyczasie zmienić?) wszelkie pozostałe dane się zgadzają, więc to chyba jedna i ta sama firma. Jestem teraz w pracbazie, więc za bardzo nie mogę się rozpisywać, ale jak tylko znajdę wolną chwilę wieczorkiem to napiszę ci szerzej, jak wyglądała moja współpraca z nimi. Ogólnie jednak wspominam ich raczej dobrze, więc jeśli od czasu jak budowaliśmy dom wiele się w firmie Duda Architektura Budownictwo nie zmieniło,
  • Odpowiedz
@roksii: Widzę, że Damian nie kwapi się z udzieleniem odpowiedzi, więc postaram ci się pomóc. To właśnie pan Krzysztof z firmy Duda Architektura Budownictwo był odpowiedzialny za postawienie mojego domu jednorodzinnego pod Dąbrową Górniczą. Budową zajmował się w zasadzie kompleksowo, od początku do końca. W zakres realizacji wchodziły m.in. projektowanie, oraz prace ogólnobudowlane: wykopy, zbrojenia, fundamenty, wykopy, murowanie ścian działowych, wylewki podłoży, oraz prace takie już stricte wykończeniowe jak na
  • Odpowiedz
Wybacz, że nie pisałem, ale mam teraz w pracy urwanie głowy. A po powrocie do domu także trudno mi znaleźć chwilę żeby opisać wszystko z należytą rzetelnością. Jak tylko znajdę czas wyślę ci obszerniejszą opinię na priva, a na razie napiszę po prostu, że spokojnie możesz z nimi budować. Bo tak jak pisałem już wcześniej, ogólnie byłem zadowolony ze współpracy z Duda Architektura Budownictwo i moja opinia o nich będzie raczej pozytywna.
  • Odpowiedz
@roksii: w odpowiedzi na twoje pytanie z priva: z panem Krzysztofem z firmy Duda Architektura Budownictwo współpracowaliśmy w maju zeszłego roku, czyli temat właściwie świeży. Szczerze mówiąc wątpię, żeby od tego czasu coś się w firmie zmieniło na gorsze, bo międzyczasie poleciłem ich znajomym i z tego co słyszałem oni też są właściwie zadowoleni. Jak chcesz mogę dać ci na nich namiary kontaktowe, to sobie pogadasz z nimi i będziesz
  • Odpowiedz
To może i ja podzielę się opinią o Duda Architektura Budownictwo. Mieszkam na osiedlu domków jednorodzinnych wiekoszosc domów jest tu domami parterowymi. Również szukałam jakiegos w takim w stylu. Znalazłam kilka fajnych projektów na stronie tej firmy, wybor mają całkiem spory. nie mogłam się zdecydować, ale w końcu wybrałam konpromis pomiędzy funkcjonalnoscią z nowoczesnością. Dom jest dla 4 osob ,wygodny , w mojej opinii bardzo przemyslany projekt. Mielismy własne pomysły to wszystko
  • Odpowiedz
Duda Architektura z Kato. Zgłaszam się jako klient. Wszystko super, Pan Krzysztof Duda pomógł mi postawić bliźniaka w okolicach Będzina. Co prawda nie była to najtańsza oferta, ale ok, miałem akurat wolny kapitał i teraz na tym zyskuję tyle ile obligacjom skarbowym się nie marzy nawet. Poza opóźnieniami, które w tej branży są normalne, Pan zrobił wszystko a nawet więcej. Panowie robotnicy nie z flaszką i na spokojnie tylko zapier… od świtu
  • Odpowiedz
Ja chyba mniej w temacie, bo o zjeździe zaledwie, ale jednak upierdliwa robota. Chciałem po prostu zjazd, który w urzędzie gminy okazał się jakimś rocket science. Duda Architekruta i budownictwo zrobili mi tak, że nie musiałem się machać z urzędnikami i już wszystko git. Ja wam nawet nie opowiem ile było papierów, by zrobić ten cholerny zjazd. Żona odchodziła od zmysłów, ja wkur… , ale oni dali radę. Czapki z głów –
  • Odpowiedz
Miałam działkę – niby budowlaną, ale zagospodarowanie przestrzeni się zmieniło (okolice Raciborza). Panowie z duda architektura i Budownictwo bardzo ładnie sprawę ogarnęli. Nie mieszkam w Polsce, chciałem po prostu sprzedać działkę budowlaną, a nie jakieś nic nie warte nieużytki i oni mi to załatwili. Różnica jest na poziomie 10:100 – serio! Wycena usługi za darmo, a prowizja od „załatwienia sprawy” żałośnie mała w kontekście tego, ile za tę działkę wziąłem. Tylko fachowcy!
  • Odpowiedz