Wpis z mikrobloga

Codziennie widze po kilka wykopanych artykułów jakie to złe jest WHO ( ͡º ͜ʖ͡º)

A pamiętacie jak ta organizacja chciała nam dzieci seksualizowac i uczyć masturbacji? Wtedy wykopki twierdzili ze to WHO wie co dobre xD bo to przecież WU-HA-OO

Wcale nie kierują się ideologią, wcale ( ͡º ͜ʖ͡º)

#bekazlewactwa #konfederacja #4konserwy #koronawirus
  • 37
@Xtreme2007: Nie wiem gdzie tu jest nauka masturbacji. Pomijam już milczeniem zdanie "seksualizacja dzieci", gdzie przecież dzieci mają swoją seksualność (która się różni od seksualności dorosłych). Dzieci nie są aseksualne.

W ogóle to bardziej komentarz dla czytających, bo z doświadczenie wiem, że ideologiczne betony nie potrafią myśleć racjonalnie. Katolicki bełkot na temat ludzkiej seksualności powinien pozostać w świątyniach, obok bełkotu islamu i judaizmu.

Warto przeczytać komentowany tekst:

W dokumencie tym edukacja
@Xtreme2007: Rozumiem, że o okrągłej Ziemi też nie można uczyć "Twoich" dzieci lub o tym, że Ziemia ma więcej niż 6 tys. lat?

Jeżeli chcesz by w szkołach uczono nieprawdy bądź pomijano ważne kwestie, to wysyłaj dzieci do prywatnych szkół, np. katolickich, gdzie będą odbierać porządne pranie mózgów. Państwowe placówki powinny przekazywać aktualną wiedzę, a nie widzi-mi-się biskupów na tematy seksualności człowieka.
@Imperator-Palpatine Swoje dziecko mam prawo wychować zgodnie ze swoimi przekonaniami.

Były już takie czasy i w Niemczech i za Hitlera i w Polsce za komuny ze to władza nakazywała co dzieci mają wiedzieć i o czym myśleć. Widzę że marzy Wam się powrót by jedna słuszna ideologia była wkładana dzieciom do głów. To już nie te czasy

Te czasy się skończyły.