Wpis z mikrobloga

Dawno mnie tu nie było i pewnie przez jakiś czas jeszcze wpisy będą rzadsze...
Jak na razie manewry przeplatane takimi służbami jak dziś - szkoleniowa ale na loku dwie osoby już są więc ja cyk do wagonu.

Dziś #wroclaw, ale bez zbijania pjon... No chyba że @Shishu albo @Koteg zaproszą na kawę ( ͡º ͜ʖ͡º)

A dziś \/
5600 PIAST
09:26 Poznań Główny - Wrocław Główny 12:00

A powrót to sam nie wiem czym...¯_(ツ)_/¯


#atencyjnymaszynista #pracbaza #100twarzykolejarzy #kolej #pociagi #pkp #intercity
P.....y - Dawno mnie tu nie było i pewnie przez jakiś czas jeszcze wpisy będą rzadsze...

źródło: comment_15869367989xCd2wFWffibxsxNWmbOrI.jpg

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
@Pociongowy: odczep się, ja to pociągiem przez Poznań, to w najlepszym wypadku raz w roku nad morze jadę, to jestem trochę nie na bieżąco XDD. Oczywiście 1 klasą, a nie z tymi januszami w kołchozach 8-osobowych.
  • Odpowiedz
  • 0
@Denali ja się nie przyczepiam ¯_(ツ)_/¯ frustruje mnie po prostu fakt, że wykopki od 10 lat i nadal prędkości #!$%@? xd

Zapraszam do częstszegl korzystania z usług PKP Intercity ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Pociongowy:

ja się nie przyczepiam ¯\(ツ)/¯ frustruje mnie po prostu fakt, że wykopki od 10 lat i nadal prędkości #!$%@? xd

Wiadomix, tak sobie żarty robię ;)

Zapraszam do częstszegl korzystania z usług PKP Intercity ( ͡º ͜ʖ͡º)

Pewno powinienem odpisać, że taaak, że zachęcacie, a że pociągi przepełnione, a że poopóźniane, a że niewiadomoco, ale akurat ja jestem w tym niewielkim gronie osób które jest
  • Odpowiedz