Wpis z mikrobloga

@Kempes: Akurat odebranie Polonii praw wyborczych to jest dobry pomysł. Dla mnie jest niepojęte żeby głosowali ludzie, którzy tego kraju często nie widzieli od 4 dekad.
  • Odpowiedz
@The_Orz: Moim zdaniem wszyscy, którzy posiadają IQ mniejsze od 110 powinni mieć zabrane prawa wyborcze. Niepojęte dla mnie jest by mniej inteligentni decydowali o tych bardziej inteligentynch!
  • Odpowiedz
@miki4ever: Ja tam osobiście nie byłem. Za to mam rodzinę której nigdy na oczy nie widziałem bo wyemigrowała tam w latach 70tych, wiedzę o kraju czerpie z pisowskich mediów i myśli że za Tuska homokomanda porywały dzieci Niemcom.
  • Odpowiedz
@The_Orz: a jak jestem co miesiąc ale głównie pracuje zagranicą bo nie chce mi się dorabiać Pisu to czemu mam nie mieć prawa głosować na swoją partie dzięki której jest może cień szansy do wrócenia do kraju na stałe?
  • Odpowiedz
via Android
  • 11
@repro5 @The_Orz Jak dla mnie to obywatele Polski, którzy w niej nie płacą od co najmniej roku podatków, powinni mieć odebrane prawo głosu w wyborach.
Ale to muszą być odpowiednie przepisy ustanowione i w normalnym trybie, a nie pisane na kolanie na szybko.
  • Odpowiedz
Ja nie widzialem kraju od 2 miesiecy, dlaczego nie moge teraz zaglosowac? Sorry, ale taka Polonia o ktorej piszesz to jednostki


@miki4ever: jak ktos tu nie mieszka to nie powinien miec prawa glosu. Wybieraj władze w kraju w którym mieszkasz. Proste jak #!$%@?. EOT
  • Odpowiedz
@The_Orz: ale zamknij jape okej? Ja mieszkam za granica, a nienawidzę pisu i tez chce głosować przeciwko nim, by kiedyś móc wrócić do mojego kraju. Nie każdy emigrant to Janusz z Czikago
  • Odpowiedz
@majkkali: jak mieszkasz za granicą to wybieraj sobie tam władze, a nie próbuj uszczęśliwiać nas mieszkających w PL. Wybrałeś życie gdzie indziej to twoja sprawa, ale #!$%@? sie od nas. I #!$%@? mnie obchodzi na kogo zamierzasz głosować.
  • Odpowiedz
  • 1
@TurboDynamo no zajebiscie, typek wyjechal na 2 miesiace, to juz nie ma co glosowac i wybierac wladzy na nastepne 4 czy 5 lat. Pozniej co, wyjazd na wakacje tez bedzie te prawa odbieral? Z reszta moze wyjechal dlatego, ze wladza mu nie pasuje i po jej zmianie rozwazylby powrot?
  • Odpowiedz
zawsze jak tylko będzie to możliwe :)


@majkkali: na szczęście tym razem nie będzie. Przy całym absurdzie tych wyborów przynajmniej jedna dobra rzecz.

Ogarnij dupsko, to nie jest twoja prywatna kuweta. ( ͡°
  • Odpowiedz
polska to nie jest prywatna kuweta emigrantów. Ludzie którzy nie mieszkają w polsce mają mi wybierać premiera czy prezydenta. No #!$%@? to jest jakiś absurd. Ludzie którzy nie poniosą zupełnie ŻADNYCH konsekwencji tych decyzji.


@TurboDynamo: Jak na razie to ludzie w naszym kraju srają do tej kuwety w zdecydowanej większości omamieni gównosocjalem, także bardzo dobrze że głosują "emigranci". Przynajmniej przy głosowaniu nie mami ich obietnica pieniędzy na konto każdy miesiąc
  • Odpowiedz
Jak na razie to ludzie w naszym kraju srają do tej kuwety w zdecydowanej większości omamieni gównosocjalem, także bardzo dobrze że głosują "emigranci".


@gryyyn: głosujący w większości na ten socjalizm. No super #!$%@? logika. Wśród emigrantów przeważają nastroje narodowe. Jakoś tak sie zawsze składa że ludzie po wyjeździe nagle stają się wielkimi PATRIOTAMI.

Przynajmniej przy głosowaniu nie mami ich obietnica pieniędzy na konto każdy miesiąc za #!$%@? się albo gratisowe
  • Odpowiedz
niech wybierają SOBIE prezydenta a nie mi.


@TurboDynamo: Bo faktycznie #!$%@? taka różnica bez ich głosów będzie... na gorsze.

Dupa nasmarowana na #!$%@?ńsko pisu? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz