Wpis z mikrobloga

Ja dla odmiany napiszę o czymś innym, niż wywalone serwery. Kupiłem sobie pada i wykupiłem abonament na miesiąc, bo czułem że tak będzie. Skleiłem jakiś tam skład, wypadł niewymienialny Sterling i Kante, więc nie mam co płakać. Dorzuciłem do tego jakiś biedaków z PL ~ 80-82 i zaczynam przygodę z online. Pomijam, że każdy przeciwniki ma skład za kilkanaście milionów: Ikony, informy i jakieś zadaniowe karty. Niby skilla nie kupisz, ale to jak biega taki Fred 79 nijak się ma do takiego GULLITa 90. Jakimś cudem wygrywam z takim jednym czy drugim, seria pauzy, replayów i innych złośliwości - norma. Ludzie zachowują się gorzej, niż dzikie zwierzęta. Nie mówię, że jestem wybitnym graczem, nie chcę też generalizować ale gracze fify, to rakowisko chyba gorsze, niż przed laty uświadczyłem w lolu czy innym csgo z ruskimi.
#fut
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@stresS:
Jak będziesz miał takiego Gullita to będziesz wiedział dlaczego "jakimś cudem wygrywasz" i bedziesz pauzowal grę by pada o ścianę nie rozwalić.

Taka gra i to nie wina graczy.
  • Odpowiedz
@stresS niestety tak jest jak się gra z dziećmi, a to zdecydowanie do nich jest kierowany ten produkt i ich jest na serwerach najwięcej. Inna sprawa to to, że jak ma się dobry skład to jakimś przypadkiem nagle taki Gullitt rusza sie jakby mu doczepili wóz z węglem i przestaje odróżniać swoich od przeciwników i podaje w losowych kierunkach. To może sfrustrować każdego
  • Odpowiedz
@mesulete: już spieszę z wytłumaczeniem dlaczego tak jest, EA wbrew pozorom nie jest głupie, próbuje w ten sposób uświadomić że gracz który grał 50-100 meczy na przyzwoitym poziomie już nie wystarczy i musisz wladowac więcej czasu (czytaj również pieniędzy) na ulepszenie swojego składu wymienisz gullita na dajmy na to Matthausa to ten też przez 50 meczy będzie z---------ć. To jeden z powodów dla którego pro playerzy rotują składem średnio raz
  • Odpowiedz
@stresS: no wiadomix, fuciarze to rakowisko max. Wracając do zje*ów z Kanady - jak można dodać do gry cieszynki, które tylko dają patusom radość, a normalny gracz ma na nie wyjeb*ane? Wytłumaczcie mi gdzie sens i logika, jak w 10 meczach z rzędu chłop odpier*ala ten kretyński taniec? Co ma w głowie taki g*wno-gracz naku*wiająć te wygibasy? Przecież to ogólnodostępna cieszynka. Każdy to widział, każdy to może zrobić. Z powtórkami
  • Odpowiedz
@Malouie__Yayami: Mam dokładnie takie samo zdanie na temat match makingu. Bardzo chetnie chciałbym grać tylko z osobami ktore grają żeby grać a nie zabierać czasu na durne powtórki i cieszynki. Sam zawsze robie R1+L1 nawet jak pajac jeden z drugim non stop serwuje swoje kompleksy przez podbieganie do kamery i wykrzykiwanie. Uważam ze takie matchowanie ludzi z podobnymi preferencjami byłoby dobrym rozwiązaniem. Na szczęście spotykam ludzi którzy są ode mnie
  • Odpowiedz
@mirasKo-Kalwario: Kilka razy odstawiłem pada grając z takim pajacem. Przy 4:0. Przełączyłem na netflixa - 10 minut później typ wygrywa 10:0 i na****ala w 90 minucie kompletem cieszynek. Ktoś mi to wytłumaczy??
  • Odpowiedz
@mesulete: @FutMajster: @Malouie__Yayami: wiecie, żebyście mnie źle nie zrozumieli. Ja nie mam pretensji, że ktoś gra pół roku, dzień w dzień i go stać na ikony. Bardziej chodzi mi o to, że ja wchodząc do Division Rivals zamiast dostać kogoś z podobnym składem, to dostaje takich ludzi za przeciwników. Przecie to sensu w ogóle nie ma.
@Kapue: Heh, ja to zawsze naciskam byle co,
  • Odpowiedz
@stresS: niedawno zrobiłem sobie mały challenge i zagrałem LW składem Brazylijczyków jakim grałem w październiku. Czyli same złote karty np. Hulk, Paulinho, talisca, vinicius, teixeira itp. I o dziwo... Albo nie, wbilem wynik jaki wbijam składem z 5 legendami w skladzie xd dobijam zawsze do 14 wygranych, czasami zajmuje to 15 meczów, czasami 20, więcej po prostu nie gram, tutaj skończyłem na 14-5, więc całkiem ok). Ale nie o to
  • Odpowiedz
@stresS: ja tylko na początku się frustrowałem, po ponad tygodniu od rozpoczęcia FUTa zrobiłem bieda skład za 50-60k z przyzwoitym tempem i jakoś to idzie. Często i gęsto przeciwnik z bieda składem sprawia mi dużo większe problemy. Nie pamietam tak schematycznej Fify jak ta.
  • Odpowiedz