Wpis z mikrobloga

@Opipramoli_dihydrochloridum: Nie przypominam sobie takiej podniety jak ta propagandowa szopka z pojedynczym transportem, tak jak nie wiem o jakim psuciu się co chwila mówisz? Wspomniałem tylko, że wielomiliardowy kontrakt LOT-u na zakup jednych z najnowocześniejszych samolotów pasażerskich świata to całkiem dobra okazja do świętowania - w przeciwieństwie do grubo przepłaconego, pojedynczego transportu kilku ton sprzętu. Stąd moja niedowierzanie czy serio nie widzisz różnicy?
  • Odpowiedz
@Opipramoli_dihydrochloridum: Ale co awaria, która wydarzyła się rok temu ma wspólnego ze świętowaniem przylotu pierwszych zakupionych maszyn?
Które zresztą regularnie odbywały codzienne loty, odbył się nawet ten jeden o którym wkleiłeś screena, zaraz po usunięciu usterki. Myślałeś, że "jeden z najnowocześniejszych" oznacza "kompletnie bezawaryjny", tak ogólnie raczej nie nadążasz za wątkiem, czy co tutaj chciałeś przekazać tym nagłówkiem? xD
  • Odpowiedz
Dreamlinery okazały się szmelcem

@Opipramoli_dihydrochloridum: Kompletna bzdura, ale faktycznie nie o tym, tylko o szopce jaką urządził Tusk. Spytam raz jeszcze - serio nie widzisz różnicy pomiędzy szopką podczas realizacji wielomiliardowego kontraktu na najnowocześniejsze samoloty pasażerskie, a szopką podczas grubo przepłaconego, pojedynczego dostarczenia transportu środków medycznych? xDD

O tych obietnicach wyborczych to bym z litości dla samego siebie nie wspominał, jeśli ich realizacja jest tak skrajnie szkodliwa dla Polski to
  • Odpowiedz
@Opipramoli_dihydrochloridum: O urojeniach pisze mi posłuszny psiaczek, który twierdzi, że ta śmieszna, propagandowa szopka z przylotem pojedynczego transportu może być porównywana z uroczystym dostarczeniem pierwszych Dreamlinerów xDD
To, że w Polsce Tuska było lepiej niż w Polsce Kaczyńskiego to akurat fakt niepodlegający za bardzo dyskusji więc nic dziwnego że zamykasz japę i czmychasz.
  • Odpowiedz
@Opipramoli_dihydrochloridum: Biorąc pod uwagę, że omawiany problem dotyczy właśnie TVP i poziomu propagandy którego Polska nie widziała od PRL-u trudno żeby nie było tu "typowego #!$%@? o TVP" geniuszu xDD
A poza tym zaorałem już przecież twój jedyny argument, czyli porównanie z Tuskiem (pisałem już, że typowy pisiak jest typowy xD), to o czym tu jeszcze pisać? Skoro japa zamknięta no to nara, czego tu można nie łapać? xD
  • Odpowiedz