Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
#tabaka
Dobry wieczór, coś się chyba popsuło i nie było.... A nie, to nie to, ale pytanie podobnego typu, czy możliwe że nagle dostałem alergii na tabakę? Przez jakiś rok nie mailem żadnych problemów ze sniffaniem, wchodził red bull, Gawith apricot, alpina, i nagle zrobiłem sobie kilkumiesięczną przerwę od tabaki, po nie znowu Naszło mnie na snuffanie, no i już nic nie było ok - każdy snuff kończy się katarem, mam zatkany nos i czuje się jakbym był przeziębiony ale nie jestem przeziębiony, mam to ze wszystkimi rodzajami tabaki, zażycie każdej kończy się katarem, coś się uszkodziło w nosie czy alergia?
  • 7
@miauczar: Ja mam tak od poczatku z redbullem, dlatego go nie wciagam. Ale nawet jak sobie robilem 2 tyg przerwy to nigdy z innymi nie mialem tego problemu. Tabaki kupiles nowe, czy wciagasz te kilkumiesieczne? Jak tabaka jest stara i podeschnie to tak sie moze dziac.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Zizoug: właśnie stare, po red bull rzeczywiście jest najgorzej ale zawsze tłumaczyłem sobie ze to przez jej moc. Może rzeczywiście wiek zrobił swoje.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Zizoug: Jak bardzo stare zatykają nosa? Da się coś jeszcze z nimi zrobić? Wciul tego na próby kupiłem i z przerwami snuffałem, przestałem po czasie bo mi też zatykało co chwile nosa, myślałem że coś z nosem się dzieje.
@norb989ert: Stare sie wysusza i robia bardziej sypkie, leca w gardlo i chyba bardziej sluzowke podrazniaja, dlatego od razu ci nos zatyka. Ja stare #!$%@?, ale znam ludzi co mieszaja je ze swiezymi, tylko takim miksem mozesz sobie nowa tez zrobic nie zdatna do uzytku. Kup sobie jedna nowa, wciagnij i upewnij sie, ze wszystko jest ok, jak tak to dodaj troche do starej i zobacz czy sie nie poprawi.
@miauczar: Niestety to starość. 10 lat temu mogłem sobie zrobić maraton snuffania. Przez prawie 5 lat nie miałem przerwy dłuższej niż tydzień i nic. A poźniej jak się zaczeło tak po dzień dzisiejszy trwa. W zimie to max 2-3 dni na 2 tygodnie, w lecie kiedy jest ciepło to mogę z tydzień max pociągnąć a potem 2 tygodnie przerwy ;/
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@benwatkins: dokładnie tak samo to wygląda u mnie, kiedyś mogłem wciągnąć dawkę red bulla wielkości ziarna fasoli i poza kopem rozsadzającym z mocy nos nic się nie działo, dziś odrobina powoduje instant katar. Szkoda bo lubiłem tabakę.