Wpis z mikrobloga

Witam Mirki, parę dni temu zacząłem przygodę z Minecraftem. Właściwie to się absolutnie pogrążyłem ( ͡° ͜ʖ ͡°) Mam wersję na androida, powrzucałem sobie jakieś shadery (RTX Beta 1.2, Creeper Shader 18, TSPE Medium), jakieś paczki textur (quadral, clean craft, faithful64) i tak sobie zaczynam przygodę. Właściwie to jeszcze nie bo jak zacząłem sprawdzać te wszystkie mody to straciłem 2 całe dni, a podobno na javie jest tego więcej. I tu rodzi się moje pytanie do Was:
- pakować się w minecrafta na PC? Wiem że dodatków jest jeszcze więcej, wiem że bedrock i java to 2 zupełnie inaczej napisane gry, no i w javie więcej serwerów.
#minecraft
unnamed_soldier - Witam Mirki, parę dni temu zacząłem przygodę z Minecraftem. Właściw...

źródło: comment_1586849094w6dVS3dizgfIVLzGjzfjbH.jpg

Pobierz
  • 5
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
pakować się w minecrafta na PC?

@unnamed_soldier: Jak Ci zależy na modach to jak najbardziej (tj kup Java Edition). Jak wolisz grać w vanillę, z ewentualnie dogranymi pierdołami pokroju shaderów czy tekstur, zostań przy bedrocku (co najwyżej kup za grosze Bedrock Edition na PC) - ta edycja jest mniej zasobożerna, bardziej stabilna i oferuje międzyplatformowy multiplayer z innymi graczami BE.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@unnamed_soldier: niektóre mody na Javę sa tak rozbudowane że jest to zupełnie inna gra (questy, maszyny do automatyzacji/czarna magia xd). Warto poznać trochę lepiej oryginał i jego mechanikę, bo potem się pogubisz w tym wszystkim. No i mody są zwykle jedną/dwie wersje minecrafta do tyłu z najnowszą więc nie mają wszystkich tych hot ficzerów (np mi w 1.12.2 brakuje tego szybszego pływania z nowszych wersji).
@Zwanek @MukaShower Dzięki, postanowiłem nabyć Bedrocka z microsoft store, nawet te same shadery i inne działają i na pc i andku. Mam też nadzieję że dadzą w przyszłości możliwość zapisu w chmurze. Póki co będę sobie importował zapisany świat z telefonu na pc i z powrotem. Na jave może jeszcze przyjdzie czas ( ͡° ͜ʖ ͡°)